Вълшебно е да кърмиш!

  • 652
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Искам да споделя с вас въпреки, че само ви чета, защото може би само вие може да го разберете  Hug
Детенце е болничко с разтройство, повръщане и Т. На втория ден спря да яде и да пие и много трудно може нещо да му се сложи в устата. Аз го кърмя само сутрин и вечер, защото ходя на работа и мислех, че той суче само за кеф не за наяждане.
Знаете ли как се почувствах, когато на следващата вечер усещах как моя организъм е разбрал, че единственото нещо, което папка Дими е кърма и беше произвел повече. Стана ми толкова мило и топло  Heart Eyes дори само заради това усещане си струва да кърмиш  Heart Eyes  newsm03

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Кеф, нали Grinning
Да можеш да посрещнеш нуждите на детето и да му дадеш нещо, което е само в твоя власт Simple Smile
Да се оправя бързо!

# 2
  • Мнения: 81
По този повод ми стана много интересна статия която прочетох за кърмата. Майчиния организъм бил устроен така че да произвежда кърма в зависимост от нуждите на детето - ако детето е гладно се произвежда високо маслено мляко което да го засити, а ако е жадно или просто му се сучи се произвеждало нискомаслено мляко. Много странно но и много мило   newsm78. Вероятно всичко се диктува от вътрешните усещания на майката за детенцето й.
 Успех, дано бързо оздравеете. Вълшебният елексир ще помогне  Peace.

# 3
  • Мнения: 8 458
Вълшебство е.При температура 39 градуса и нежелание нищо друго да хапне да го храниш с млякото си.Възстановяването беше в рамките на два дни.Вълшебство!

# 4
  • Мнения: 432
Ох, и ние трети ден сме ве4е с този вирус Sad.Досега се кърмихме два пъти дневно , но откакто сме болни нищо освен кърма не мога да и сложа в устата-вси4ко връща милото Cry.Все още помпа от време на време "на сухо", но не се оплаква, търпеливо из4аква да се напълни пак папуто Crazy. За 2 дена по4ти ми се е регулирала кърмата, друг е въпроса после как пак ще намаляме похапванията, ама важно е да е здрава и доволна, пък ако трябва и до първи клас ще откараме Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 3 447
Вълшебно е, наистина Simple Smile И ние откарахме 4 дни само на кърма покрай тоя вирус. Бързо оздравяване  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 242
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Винаги съм усещала кърменето именно така- вълшебство!

# 7
  • София
  • Мнения: 19
Невероятно усещане. Дано по-дълго бебо Самуил да има желание да суче  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 092
И аз искам да запазим колкото може по-дълго тези мигове на хармония близост и щастие, защото да кърмиш бебето си наистина е неописуемо изживяване поне за мен Simple Smile

# 9
# 10
  • Мнения: 79
В началото е само задължение, но нещата се променят, особено когато две малки очички те гледат доволно, изпълнени с благодарност.

Общи условия

Активация на акаунт