Ценен филм.. Някой може ли да го качи в БГ торентите???

  • 750
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Много много много моля, някой който разбира да го дръпне и да го качи в нашите торенти, защото от дадения линк имам проблеми с тегленето... PLEASE!!!!

http://www.meganova.org/details/292643.html

# 1
# 2
  • Мнения: 2 070
Ееее, точно за там нямаме регистрация, нещо тва филмче ми се опъва и не иска да ми падне лесно в ръчичките...

Някой има може ли да ми прати една покана на sossss@abv.bg /защото - "Съществуващ потребител от сайта трябва да Ви изпрати покана за регистрация.
На посочена от вас пощенска кутия ви се изпраща писмо с инструкции, които
трябва да изпълните"

мам@ мерси все пак...ако имаш регистрация прати една покана...   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 013
Досега не съм теглила филми от нета, но ми се ще да опитам. Има ли желаещ и на мен да прати покана - ако да, ще пратя мейл на лични.

# 4
  • Мнения: 5 255

Има други торент сайтове, за които не е нужна покана.
 Arrow Linkos;
 Arrow SAB;
 Arrow Bol и т.н.

P.S. съжалявам - нямам покани.

# 5
  • Мнения: 2 013
Мерси за линковете.

# 6
  • ES
  • Мнения: 2 172
Много много много моля, някой който разбира да го дръпне и да го качи в нашите торенти, защото от дадения линк имам проблеми с тегленето... PLEASE!!!!

http://www.meganova.org/details/292643.html

аз го драпнах оттук, но файла е рар-нат и когато искам да го разархивирам ми иска парола от някакав сайт www.videocodecspot.com, някой имал ли е подобен проблем?

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
deshtovidi аз си ползвам Линкос за сваляне на филми и изобщо всичко .... там не ти трябва покана от потребител и имат голям архив ... сега ще погледна за филма

# 8
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
проверих навсякъде от където свалям /без Арената,защото вече не ги ползвам/ и филма го няма  Sad ... провери да не би самата програма Win Rar да ти иска парола а не самия торент файл ...успех от мен ... ако го намеря ще пиша

# 9
  • Мнения: 2 070
Мерси момичета, все някой ще се появи с покана, дано го гледаме в крайна сметка....   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт