Dali e vuzmojno bebche?

  • 1 621
  • 15
  •   1
Отговори
Zdraveite na vsichki!Shte vi buda mnogo blagodarna,ako mi otgovorite na vuprosa-ima li nqkakva veroqtnost na 6-iq den ot cikula mi(toi togava moje da se kaje,che e prikliuchil)da zabremeneq?Mersi predvaritelno.


Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 08:27 от Хера

# 1
  • София, център
  • Мнения: 686
да

# 2
  • Мнения: 581
и аз мисля че може

# 3
Аз знам че от 5 до 20 ден след началото на цикъла е възможно да се забременее.Така,че нищо не се знае.Изчакай малко и направи тест.Теста може да не ти даде положителен резултат и все пак да си бременна.Най-сигурно е да се направи на датата,на която обикновено ти идва

# 4
  • Мнения: 820
Възможно е, но малко вероятно.

# 5
  • Мнения: 9 063
Зависи кога ти е овулацията. Ако ти е ранна, възможно е, макар и трудно. Ако ти е по-късно, няма начин.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз знам че от 5 до 20 ден след началото на цикъла е възможно да се забременее.Така,че нищо не се знае.Изчакай малко и направи тест.Теста може да не ти даде положителен резултат и все пак да си бременна.Най-сигурно е да се направи на датата,на която обикновено ти идва
Може и на първия ден от цикъла, а при по-дълъг цикъл овулацията може да настъпи между 21 и 24 я ден.

# 7
  • Мнения: 9 063
 И как се забременява в първи ден на цикъла, като неоплодената яйцеклетка се изхвърля тогава и реално няма какво да се оплоди Tired И въобще, какво общо има първата част на твърдението ти с втората newsm78
Не за другото, ама...дайте все пак да пишем смислени неща  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 35 817
Има вероятност , но тя е много , много малка.
На фоликула му трябват 7-8 дена за да узрее яйцеклетката - като това е най-малкият период, за който може да стане това.
Имайки в предвид че теоретично сперматозоидите могат да преживеят до 5 дена в гениталиите /горните отдели/ при полов акт осъществен в началото на МЦ - всичко е възможно.
Трябва винаги да съобразяваш че: пол.акт и зачеване невинаги съвпадат /кексиме сега- зачеването става напр. след 3 дена/
Нормално, най-късият МЦ е 21 дена - овулацията при него е около 7 ден от МЦ.
Ако твоят МЦ е над 26-27 дена, според мен няма вероятност, но ако е по-малък - тогава има.

# 9
  • Мнения: 118
Зависи кога ти е овулацията. Ако ти е ранна, възможно е, макар и трудно.

Ми май аз така забременях.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 825
Денис_д най добре ти е обяснила  Peace
Има шанс, но не се надявай прекалено много, не е много голям.
И все пак, стискам ти палци, дано скоро да се похвалиш  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
Възможно е, но малко вероятно.

 Peace - споделям това мнение и аз

# 12
  • Мнения: 2 641
мойта лекарка ми каза че е възможно забременяване между 10-я и 16 -я ден от цикъла
е аз забременях точно на 16-я

# 13
  • Мнения: 1 464
Възможно е ,приятелката ми таказабременя-на шестия ден.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ами да ти кажа честно аз точно така забременях Laughing

Общи условия

Активация на акаунт