Обичайте родителите си (докато са до вас)

  • 1 287
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 669
На вчерашния ден преди една година погребахме баща ми. Отиде си на 55 год. и всеки ден оттогава си мисля, че е имало още начини и поводи да му покажа колко го обичам и ценя. Сега показвам това на майка ми, която има нужда от подкрепа и повече положителни емоции. Но защо оценяваме всичко, когато го загубим?!?

# 1
  • Мнения: 397
Моите съболезнования за баща ти!
За съжаление така е устроен човека - когато загуби нещо, осъзнава, колко много го обича и как му липсва, но....
Преди време имаше тема "дали си мислим за....смъртта" - да, понякога си мисля за нея, но най-вече си мисля, че един ден моите близки няма да ги има на този свят и как тогава ще ми липсват ужасно, ужасно много.... Затова докато сме живи и здрави, и сме заедно се стремя да им показвам по всякакъв начин любовта си и колко много значат те за мен!
Но такъв е живота - един си отива, друг идва.....
Трябва да гледаме напред и да оценяваме хубавите моменти!!! Peace

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Затова докато сме живи и здрави, и сме заедно се стремя да им показвам по всякакъв начин любовта си и колко много значат те за мен!
Но такъв е живота - един си отива, друг идва.....
Трябва да гледаме напред и да оценяваме хубавите моменти!!! Peace

Вярно е на 100%. Майка ми почина преди 8 години и аз го изживях много тежко, и сега понякога ми е болно, че я няма моята майчица която да ме подкрепи в трудните моменти....Но....живота продължава.... Сега показвам и на баща ми колко го обичам по всички възможни начини! Гледайте напред!

# 3
  • Мнения: 9 669
Но такъв е живота - един си отива, друг идва.....
Трябва да гледаме напред и да оценяваме хубавите моменти!!! Peace

Така е наистина 50 дни след това се роди по-малкият ми син.

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Обожавам ги!  Heart Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Много си права Зори ,увлечени в ежедневието забравяме колко бързо минава времето  ooooh!

Моите съболезнования за загубата ти !

# 6
  • Мнения: 1 517
Адски права и Зори; като се затлачим покрай ежедневните грижи и...все отлагаме гостито у баба..., айде друг път ще идем да видим чичо...иии...миналата година ги видях на погребението им  Cry Все си повтарям, че трябва по-често да контактуваме с най-близките си (не само с родителите), защото като си отидат, връщане няма...И тогава и сръдните и проблемите...всичко губи смисъл, остава ти една празнина в душата, която не се запълва с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт