Отговори
  • Мнения: 592
Вече съм почти в 7 месец и вместо вече да съм наясно къде и при кой ще родя-НАПРОТИВ аз съм още по объркана.
След като вече бях взела решение,че ще раждам в клиниката на Мазнейкови,случаят със смърта на младото момче при тях така ме стресира,че реших че няма да съм спокойна там и искам (за мое спокойствие)да избера държавна болница.
Та питането ми е :
Дали Правителствена болница-Д-р Валентин Пасков или Тина Киркова - Цветан Ослеков.
Много ще съм благодарна на вашите мнения и впечатления от тези лекари.
Надявам се ,че благодарение на вашите мнения и съвети аз ще мога много скоро вече да взема това решение и да не се притеснявам от факта,че времето минава а аз незнам къде да раждам.
Благодаря ви предварително

# 1
На 04.09.06г. родих моми4енце в "Тина Киркова" при д-р Ослеков.Имах уговорка с него и съм страшно доволна.Ако решиш да раждаш при него,няма да сгрешиш!Той е страхотен професионалист,много е внимателен и може да си абсолютно спокойна за себе си и за бебето.Имам приятелка,която е раждала и двете си деца при него и е на същото мнение.Също така,бих ти препоръ4ала и д-р Дин4о Георгиев(пак в Тина Киркова).При него проследявах и двете си бременности и родих първото си детенце.Трябваше да раждам и втория път при него,но беше в отпуск и не беше в София.Който и от двамата да избереш,няма да съжаляваш!!!! УСПЕХ!!!! Ако има нещо,пиши!!!

# 2
  • Мнения: 721
Когато раждах Ослеков беше поел раждането на една мама, която също като Марилини е трябвало да ражда при Георгиев. Човека беше много съвестен, много внимателен, по принцип беше в почивка, но се оказа, че живее близо до болницата и идваше да я наглежда мноого на често. Чувала съм, че е добър лекар. Отделно бих искала да те посъветвам да си родиш в болница, която си е АГ, а не в Правителстена. Аз като теб се чудех между двете, но бързо се птказах, защото В Тина Киркова има страхотни екипи. Аз раждах при д-р Златева. Изключително съм доволна, перфектно секцио, без проблеми. Мила и кротка жена, която си знае работата.

# 3
  • Мнения: 5 393
В Правителствена екипите също са добри.Пасков е много мил и винаги усмихнат.Условията в Правителствена са добри, не е навалица от родилки, акушерките обръщат много внимание и на теб и на бебето.Стаите са с по 3 легла.

# 4
  • Мнения: 698
Правителствена и Пасков  Peace

# 5
  • Мнения: 4 806
Пасков. С две ръце.

# 6
  • Мнения: 592
Момичета да ви кажа,че се запознах с д-р Ослеков и първите ми впечатления са много добри.
Дай Боже всичко да е наред и да мине добре.
Благодаря ви момичета.Бъдете здрави

# 7
  • Мнения: 31
И аз за д-р Ослеков съм чувала достаа хубави неща.Една позната ражда при него,и още го хвали,а и консултациите и водеше.Така че ,когото и да избереш ти желая цялото щастие и леко раждане.  newsm10 newsm07

# 8
  • Мнения: 564
:о) Здравей отново
Моето мнение е, че по-добре да родиш в АГ болница. В Правителствена може да има добри екипи, но все пак това не е специализирана болница. Отначало и пред мен седеше дилемата между Правителствена и Тина Киркова. Но реших да се доверя на екипите в АГ-то за сметка на малко по-лошите условия там - които всъщност хич не са толкова зле (особено ако си вип-стая). Още повече, че ако раждаш с уговорка съвсем няма за какво да се притесняваш - бъди сигурна, че си в добри ръце и знаят какво правят.
Аз съм страшно доволна от лекарите там, имах пълно доверие на моята лекарка и въпреки, че раждането ми не мина гладко, нито за момент не изпитах страх и притеснение.
  bouquet Благодарна съм на всички, които се грижеха за мен и дъщеря ми по време на престоя ни там

# 9
  • Мнения: 1 101
Д-р Ослеков  Peace

# 10
  • Мнения: 592
Да Bobeto напълно съм съгласна с теб.Аз също първоначално се бях насочила към клиниката на Мазнейкови,но впоследствие реших ,че в държавно АГ ще се чувствам по спокойна.Така направих и първия път.И аз съм решила да си взема ВИП в Тина Киркова,казаха,че двойния не е лош( пък и аз няма да живея там),и доктора ми се струва много внимателен(Ослеков).
Не ми остава нищо друго освен да се моля на Господ да изкарам до края лека бременност и раждането да е леко.И най важното да ме дари с още едно здраво и хубаво момиченце.
Желая на всички вас същото,а на вече мамите желая преди всичко ЗДРАВЕ за тях и дечицата им.

# 11
  • Мнения: 168
тина киркова с две ръце много са внимателни и отзивчиви.Към всички мами които ще им предстой хубавото събитие  пожелавам много късмет и щастливи моменти.

# 12
  • Мнения: 2 085
Виждам, че си на финалната права, но и аз съм с пет ръце за Ослеков!Беше на смяна, когато се наложи да ми направят секцио-наистина е много внимателен и загрижен!Пожелавам ти леко раждане Hug

Общи условия

Активация на акаунт