Въпрос до разбиращите от компютри

  • 674
  • 6
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 След голямо желание да имам нормална връзка за комуникация с България, претърпявам голям неуспех.Става въпрос за Skype, или по-точно аз чувам говор, но мен никой не ме чува.Сверявахме настройките на два компютъра(от единия се работи перфектно със Skype), и единственната разлика се оказа, че нямам на контрол панела(опцията на звука) SoundMAX Digital Audio.Инсталирано е само VIA Audio (WAVE)..
 Според вас може ли това да е проблема за да не работи микрофона?И дали може да инсталирам от някъде SoundMAX Digital Audio?
 Ще е страхотно, ако някой ми помогне, тук няма кого да попитам Confused

# 1
  • Мнения: 677
Имах подобен проблем..Изтрих си Скайпа и после си качих по-стара версия..Сега всичко е ок..
Опитай така и се надявам да съм ти помогнал  Peace

# 2
  • Мнения: 431
След като си инсталираш Скайпа, програмата ти дава възможност за тест, направихте ли теста?

Предполагам, че сте изпробвали микрофона на друг компютър и сте проверили, дали всички жички са включени където трябва.

Можете да изпробвате и Google Talk, тази програма е като Скайп.

А нещата в контрол панела зависят от това какви драйвери за звук са ви инсталирани и от конкретния хардуер.

# 3
  • Мнения: 1 793
Биби, извинявай, че се намърдвам в темата ти с моето питане, но да не отварям нова тема само за това. Дали някой ще може да помогне. Имам поща в хотмейл, но изходящите писма никакви ги няма в "sent messages". Искам да погледна сега нещо, а тях ги няма. Не съм ги трила, а просто никога не са се записвали там. Мъжът ми казва, че компютъра ги пазел някъде, ама въпроса е къде? Рових уж да търся, ама нищо не намирам.

# 4
  • Мнения: 677
Компа не помни..Настрой си кутията да пази изходящи

# 5
  • Мнения: 1 793
И там гледах, за да настроя уж каквото трябва, обаче нещо не успях да намеря такава опция  Blush

# 6
  • sofia
  • Мнения: 127
След голямо желание да имам нормална връзка за комуникация с България, претърпявам голям неуспех.Става въпрос за Skype, или по-точно аз чувам говор, но мен никой не ме чува.Сверявахме настройките на два компютъра(от единия се работи перфектно със Skype), и единственната разлика се оказа, че нямам на контрол панела(опцията на звука) SoundMAX Digital Audio.Инсталирано е само VIA Audio (WAVE)..
 Според вас може ли това да е проблема за да не работи микрофона?И дали може да инсталирам от някъде SoundMAX Digital Audio?
 Ще е страхотно, ако някой ми помогне, тук няма кого да попитам Confused

Здравей, аз имах същия проблем. Оправих го по следния начин: От менюто отидох в инструменти-настройки-устройства  -  на звуков вход и звуков изход избрах саунд картата на компа, а не устройство по подразбиране  в Windows  и всичко тръгна.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт