Сънувах сън..............

  • 2 018
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
ужасен кошмар.Знам, че се беше случило нещо лошо,отказвах да повярвам и не можех да реагирам,а исках......
Усещах,че нещата стават без да имам контрол над тях и се замислих,може би и наяве се случва така........ не беше честно.

А вие сънувате ли?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Всяка нощ Laughing.

# 2
  • Мнения: 5 622
Мразя кошмари. по простата причина, че си мисля, че е истина. КАто се събудя се благодаря на Бога, че съм жива и имам възможността изобщо да сънувам....

# 3
  • Мнения: 4 362
и аз мразя кошмарите,сънувала съм страшни сънища  Confused

# 4
  • Мнения: 1 813
Всяка вечер сънувам.Кошмари - рядко.
Попринцип сънищата ми са доста реални.
А често ми се случва като сънувам човек,който не съм виждала много време,след това го срещам.
Като стана доста често ползвам http://www.mysticbg.com/content/sunovnik/sunovnik_main.asp

# 5
  • Мнения: 1 942
Уффф писнало ми е винаги да сънувам  Tired

# 6
  • Мнения: 834
Мразя вече да сънувам, зареждат ми се кошмар след кошмар и чувството сутрин е направо ужасно.

# 7
  • Мнения: 569

  Моите кошмари се повтарят през месец вече две години и нагоре. Така съм свикнала с тях че като се събудя започвам с анализ и сравнение с предните, които съм сънувала, но докато се събудя изживявам всичко за пореден път и се събуждам в сълзи

# 8
  • Мнения: 677
Най-страшните ми кошмари са били,когато се събуждам в кошмара си и си мисля че съм буден,а кошмара продължава..

# 9
  • Мнения: 1 526
Най-страшните ми кошмари са били,когато се събуждам в кошмара си и си мисля че съм буден,а кошмара продължава..
и на мен ми се е случвало  Sad, ужасно е. И като се събудя ми трябва време да разбера кое е сън, и кое реалност.

# 10
  • Мнения: 936
Сънувам постоянно, по няколко пъти на нощ. Дори и да задремя за 10 мин - сънувам. Преди година винаги когато сънувах един познат, той ми се обаждаше на другия ден.
По принцип сънувам това, което ме евпечатлило през деня.  Последния ми интересен сън беше след като вкараха тризначките в ББ3. Тогава през ниощта синът ми се буди няколко пъти и всеки път насън си казвах, че на това бебе съм дала биберон, а на другите две къде са бибероните? А другите две къде спят? Ей такива работи, добре че са насън. Laughing

# 11
  • Мнения: 292
Вече му свикнах - сънувам си перманентно - какво ли не, че и  екшъни даже - аз редовен участник .... Сънувам често и баща ми Sad и мн. други починали мои близки ... всичко си е както в нормалниа ни живот - реално до болка ....

# 12
  • Мнения: 1 544
Аз пък рядко сънувам и още по рядко кошмари /освен последните месеци от бременоста ама то тогава не се брои/
Иначе сега не сънувам защото почти не спя малкия се буди толкова често ,че време за сънища не ми остава.
А по принцип мразя да сънувам защото така  не се наспивам добре

# 13
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз сънувам всякакви неща, будя се посред нощ и после пак сънувам. За съжаление в повечето случаи, дори да са на пръв поглед хубави сънища, нещо все ме гложди и като се събудя, осъзнавам, че е било кошмар...
Например сънувам починали хора живи... добре, но те не са и дори на сън някак си го осъзнавам...   Sad Неприятно е
А също преживявам и някои гадни случки от реалния живот. Защо само гадните обаче, не ми е ясно... Thinking

# 14
  • Мнения: 3 611
Сънувам страшно много и все интересни сънища. Повечето пъти ги помня, ако са яки дори си ги прераzкаzвам на ум, zа да мога да ги zапомня по - добре, ако искам после да ги раzкажа на някой или да погледна в съновника оzначават ли нещо. Понякога са цветни, но по - често са черно - бели и на фона на целия сън иzпъква някакъв конкретен цвят (прим. имах черно - бял сън, но в ръка държах червена роzа). И точно това ми направи впечатление  Crazy
Кошмари рядко сънувам (да чукна на дърво), обаче тях беz да искам zапомням  ooooh! Имам такива, които помня още от детската градина  Crazy
Обичам да сънувам.

Общи условия

Активация на акаунт