бронхиална астма

  • 706
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Синът ми е на 6 години и половина,за пръв път се разболя от бронхит на 8 месеца и от тогава до ден днешен през два-три месеца е постоянно болен,бият му урбазон постоянно!Дайте ми съвет,за лекари,за изследвания!Нямам вече сили!Помпички,лекарства-нищо не помага!Всичко протича много тежко!Детето изпада в психични депресии от инжекции,болници,лекари....

# 1
  • Мнения: 184
Къде е лекувано до сега детето? -алерголог, пулмолог? С какви ликарства е лекувано? Ние имаме подобен проблем, но сме само на 3 годинки. Не знам колко мога аз да ти помогна, но има доста теми във форума, пусни на търсене и ще намериш доста полезни неща.

# 2
  • Мнения: 1 568
В Русе и Варна,но ако ти кажа че никакво по-обстойно изследване не му е правено!Напрово започват да го тъпчат с лекрства!В Русе само урбазон знаят!Щях да го водя в София при Мустаков,но нямах финансова възможност това лято!Ползва помпичка fleksotid,seritid i ventolin!Тест,за алергия не му е правен,абе нищо!Ако знам къде да го заведа,ще ида!

# 3
  • Мнения: 184
Едно или две посещения при Мустаков няма да ти решат проблема, добре е да има някой, който непрекъснато да наблюдава детето и да регулира дозите Флексотит, маже би добър пулмолог във Варна е добро решение- систематизиран подход и непрекъснато налблюдение-за мен това е правилният път, или поне това аз съм избрала. Люшкането м/у лекари не е добро решение, важнотот е един човек да проседява детето и да знае как реагира на различни дразнители, така по-рядко ще се стига до урбазон.

Общи условия

Активация на акаунт