Срастване на срамните устни при момиченце

  • 949
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 949
Преди няколко дена открих такова срастване при дъщеря ми. Не е цялостно, ами по-скоро изглежда като прещипнато по средата. Между срамните устнички има нещо като ципа. Днес бяхме при педиатърката и тя ни даде направление за детски гинеколог. Утре ще ходим в МД. Въпросът ми е дали някоя от вас се е сблъсквала с такъв проблем и дали има някакви последствия. А също и какво представлява разделянето на срамните устни и дали боли. С две думи, какво да очаквам???

Много ви благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 11:47 от DessyM

# 1
Една от моите племенници имаше такъв проблем преди година(3г.).Отстраниха го оперативно с пълна упойка. Доколкото си спомням после имаше опастност от временно напишкване.Случваше се няколко пъти , но отмина за 1-2 месеца .Дано всичкое наред и при вас , ако се наложи същата процедура.

# 2
  • София
  • Мнения: 974
Виж във  Здравният форум има огромна тема тук

# 3
  • Мнения: 1 949
Благодаря Anim!

Изчетох всичко, но все пак неизвестността си остава.
Умирам от страх  newsm45

# 4
  • Мнения: 1 840
Дъщеря ми беше на 6 месеца, когато й откриха срастването. Изпратиха ни при д-р Сираков в МД. ТОй за секунди отстрани страстването с едно скалпелче - просто нямаше време детето да заплаче дори. После ни изписа някакво мехлемче, което се приготвя в аптеката и няколко пъти правихме седящи бани в смрадлика. Оттогава не сме имали проблеми - дъщеря ми вече е на 6 години.

# 5
  • Мнения: 1 949
Благодаря ти, Маги!
Стана точно така, както ми каза. А и тоя доктор е просто .... нямам думи!
Днес му е 1-я ден от отпуската и може да се каже, че само заради нас дойде в кабинета си. Беше много любезен и не платихме нищо за цялата процедура. Обясни ми кога я е заболяло и че това ще е цялата болка. Каза ми да я следя за повторно срастване и така. Нямаше пълни упойки и други страшни работи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт