Да се оплача от фирма"Мебели Станков" :(

  • 44 683
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 753
Изпадам вече в дълбока депресия като чуя тази фирма.  #2gunfire  През април месец отидох да ми направят проект за кухня,дадох си размерите,сама начертах,какво точно искам,а те трябваше само да ми кажат цената.Чаках 2 седмици някой да ми се обади,но не. Започнах да звъня почти всеки ден, но с различни оправдания не получавах никаква информация. Накрая след множество ходения до офиса,след 1 месец ми съобщават,че са ми загубили размерите и проект дефакто няма. След нови хиляди уточнявания месец юни сключих договор,според който до 30 работни дни трябваше да ми е готова. Е какво да кажа,още я чакам,а сега сме октомври.  Cry

# 1
  • Мнения: 396
Трабвяло е да спреш да се занимаваш с тях,още когато са ти изгубили проекта ....  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 7 753
Само при тях намерих кухнята,която исках.  Close  Иначе наистина нямаше да имам толкова нерви,да се занимавам с тях.

# 3
  • Мнения: 417
Ако бях в друга държава бих ги осъдила.... #2gunfire

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Щом имаш договор защо не се обърнеш към Комисията за защита на потребителите - неможе да 4акаш една кухня половин година. Сигурно и капаро си им дала  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
Платила съм 50% от цялата сума за кухнята. Има и едни смешни неустойки в договора, като 0.01% за пресрочване. И аз се бях замислила за Комисията, но не знаех,как могат да ми помогнат.  Rolling Eyes

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Егати и фирмата, взели са ти парите и си траят сега .....
Да бе неустойка, 0.01%  #Cussing out а нервите, кой ще ти ги плати???

# 7
  • Мнения: 234
За тази фирма не ми се говори!
Поръчахме си холова гарнитура/уж най-добро качество/а не издържа кожата и месец.За да не правя скандали ме помолиха да си избера друга гарнитура,с нея положението вече е отчайващо,лющи се ,пада и боята,направо ми идва да ги  #2gunfireА няма да забравя как ме овещаваха колко са им качествени нещата. Проблема си го реших като си купих друга,а за тази фирма неискам и да чуя!

# 8
  • Мнения: 3 715
Комисията за защита на потребителите няма да ти свърши никаква работа. Напиши една покана, че ако до две седмици не ти докарат кухнята, ще се обърнеш към съда, занеси им я и поискай да ти я заведат с входящ номер. Много е важно да имаш входящ номер, както и копие на поканата. Ако след две седмици не ти докарат кухнята, подай жалба в съда за неизпълнение на договора от тяхна страна.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 926
 Tired Настръхнаха ми косите като ви чета. Ние сме си поръчали холова гарнитура ooooh!  Другата седмица трябва да е готова, ама като чета май закъсняват ужасно Cry

# 10
  • Мнения: 1 546
Момичета, пак ще вмъкна в темата, за да поискам и аз един съвет за некачествени мебели.
Взехме си диван от мебели ВЕНЕРА , комбинация с кожа. Тази кожа, обаче, не знам каква е, но се драска от най-малкия допир! Онзи ден мъкнах едни кашони и без да искам докачих малко от кожата, ама буквално само докоснах кожата с кашона и се получи грозна драскотина!!!! Shocked Какво е това чудо!  #Cussing out Дали мога за такъв пробелм да се оплача на фирмата доставила ни дивана?Ми то коприна да беше, по-издръжливо щеше да е!

# 11
  • Мнения: 448
Само да вметна за наши познати, които си купиха кола от панаира миналата година. Искаха малко по-различен цвят и някой нещица вътре. Оказа се, че ще им я правят поръчка. Закъсняха доста с доставката (дали не отидоха два месеца), накрая неустойките (пак на ден)се превърнаха в много, много, солидна цифра, която им свалиха от цената, щом ги имаш в договора после не го пропускай.

# 12
  • Мнения: 110
Да,много са зле Mr. GreenИ ние си бяхме поръчали гарнитура,гледахме мострата беше супер на изложението в НДК-то,а поръчката не стига че се забави много,ами и пристигна нещо съжсем различно и постоянно излиза перушината понеже било от "естествен пух" #2gunfire

# 13
  • Мнения: 2 673
Чувала съм само негативни отзиви за "Станков", пък цените им са ненадминати! #Crazy

# 14
  • Мнения: 36
Ужасена съм. Преди 10 дена получих поръчаната при тях холова гарнитура,Тъй като още сме в ремонт ,дори не съм я развила от найлоните.Иначе спазиха срока .Дори я получих преди договорения ден.Стискайте палци да са надминали себе си ,защото и без друго доиста "воювах"за нея .

Общи условия

Активация на акаунт