Боядисана или естествена коса?

  • 6 980
  • 158
  •   1
Отговори

Анкета

Боядисвате ли косата си или до сега никога не сте правили това?

Опции:

  • Мнения: 11 607
Любопитно ми е дали има жени,които НЕ  си боядисват косата! Аз никога не съм си боядисвала косата, естествено черна съм,нямам бял косъм и така. По принцип от всички реклами за коси и боядисване имам чувството,че само аз не се боядисвам. Поне в нашият офис съм единствена. И от коя боя сте най-доволна - просто ми е любопитно,защото никога не съм го правила! Дори и кичури не съм си правила!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 170
Боядисвам се,защото:

*имам бели косми от 20+ години
*не си харесвам естествения цвят

Ако ги нямаше тези 2 неща,може би щях пак,но само за разнообразие и от време на време

# 2
  • София
  • Мнения: 9 900
....имам чувството,че само аз не се боядисвам. Поне в нашият офис съм единствена. И от коя боя сте най-доволна - просто ми е любопитно,защото никога не съм го правила! Дори и кичури не съм си правила!

Не си единствена! И аз никога не съм се боядисвала, даже и къна не съм си слагала...

# 3
  • Мнения: 920
Била съм руса, червена, черна, патладжан, на кичури. Само зелена не съм била.Била съм и къдрава. Дължината варира от много късо до дълга.  Казват, че е признак на неуравновесеност. При мен важи. Като ме хванат бесовете се хващам за косата. Вече не помня естествения си цвят. След раждането на 2ро дете косата ми стана от кестенява синьо-черна. Какви жертви правим за децата!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз съм изпробвала почти всички цветове-черно, с отенъци и без, червено, виолетово (беше много готино), светло кестеняво, а сега пак съм си на кичури... Wink

# 5
  • Мнения: 509
Боядисвам се.

# 6
Ха-ха! И аз също не си боядисвам косата и напоследък доста често наблюдавам, когато съм сред много хора, дали има небоядисани като мен. Ами да ти кажа честно, струва ми се, че само аз съм небоядисана сред тях. Просто не знам какво е това чудо. От деца до бабички, всички са с боя.
Даже почва да ми става готино, че съм един вид уникална с моята не-боядисана коса.

Както се чувствах уникална, че нямам татуировка, когато беше модерно всеки да си прави тату.

Аз лично съм се боядисвала само 3 пъти в живота си, "направи-си-сам" вкъщи като експеримент, когато ми беше къса косата, за да видя как ще изглеждам руса  Joy, но от първия не стана, от втория станах оранжева, а 3-тата боя в рамките на 3 седмици ме отказа завинаги от боядисването. Просто не си струва.

Аз имам кафяво-червеникав цвят на косата, който на слънце изглежда все едно съм си слагала къна, много лъскав и си го харесвам страшно много. Така че... поне докато не почнат да ми се появяват много бели косми (засега държа фронта, благодарение на гените - на 32 имам ок 10-20 бели косъма, които само аз си ги виждам и постоянно си ги мъкна  Joy) тогава ще мисля вече за боя.  Peace

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Боядисвам се от двайсетгодишна. Само черна не съм била /и зелена Joy/.

# 8
  • Мнения: 3 164
2-ра опция - започнах да слагам боя от миналата година , до сега  може би около 3 или 4 пъти, не ме кефи, но вече се налага Close къна също съм слагала от време на време, но преди месец сложих и няма нищо общо с къната преди 5г например Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Не я боядисвам.
Веднъж бях на кичура,после сложих един цвят да прикрия кичурите и оттогава съм си естествено красива Laughing Blush

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 446
Преди се боядисвах редовно. Къносвала съм се, била съм огнено червена, вишнево червена, руса, кестенява, "лешник", на кичури.
Сега съм си дала почивка и в момента съм с естествения си цвят. Не съм я боядисвала повече от година и половина.

# 11
  • Мнения: 510
Боядисвала съм черна и червена и на кичури, но си дадох сметка колко трудно се поддържа боядисана коса и че естествения ми цвят всъщност е хубав. Когато имам бели коси след години така или иначе ще ми се наложи да ползвам боя.

# 12
  • Мнения: 2 849
Боядисвам се от доста време ,като съм минала от оражевата гама през червеното до черно през всички нюанси . CrazyИмам бели косми ,обичам да се променям .Сменям и марките боя редовно . Peace

# 13
  • Мнения: 2 596
Само на кичури съм била и то в момента, преди това не съм се третирала.

# 14
  • Мнения: 6 167
Любопитно ми е дали има жени,които НЕ  си боядисват косата! Аз никога не съм си боядисвала косата, естествено черна съм,нямам бял косъм и така. ....

отдавна жените не се боядисват, за да прикрият бели коси. Peace

ако сравня една кестенява коса естествена и една кестенява коса боядисана, определено
боядисаната стои по-добре - има наситен цвят, лъскавина, бляск  и тн.
съвременната жена се боядисва, за да бъде красива и както се гримира различно и в различни цветове, така сменя нюансите на косата си към такива, които я правят по-хубава.

боядисвам се от много години. винаги съм в червеникав отенък.
досега кичури не съм си правила - стоят ми доста селско на тъмна коса.
винаги съм в тон, близък до този на естествената ми коса.
сега ще сменям тона - искам да бъда кестенява  Wink


Общи условия

Активация на акаунт