Блокира ни блиндираната врата!

  • 4 004
  • 16
  •   1
Отговори
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, преди около 6 месеца си сложихме блиндирана врата!
Закупихме си я от МЕТРО, а производител е СОЛИД 55!
Закупихме си я за скромната сумичка от 519 лева, а за монтаж дадохме още почти 200 лева! За ремонт още парички ....
Онзи ден в събота излязохме, само по ключове, заключихме си нормално ..... връщаме се и не можем да си отключим  Sick
Започнахме ходене по мъките - ключари, майстори, крадци  Mr. Green , фирмата, която ни монтира вратата  #Cussing out нищо не можело да се направи! Трябвало да се реже с флекса и нова  newsm78
Днес се обадихме на СОЛИд, обещаха да дойдат и да се опитат да отключат   bouquet ДАНО!
Хора, имали ли сте подобен проблем  Thinking и решихте ли го?
Много си мечтая да си вляза вкъщи!
Моля Ви, стискайте ми палци да ни отключат довечера  Tired

# 1
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Започнахме ходене по мъките - ключари, майстори, крадци  Mr. Green , фирмата, която ни монтира вратата  #Cussing out нищо не можело да се направи! Трябвало да се реже с флекса и нова  newsm78
Да бе, дрън-дрън - с флекса и нова Twisted Evil
Може да блокира вратата от много неща - да са се изкривили пантите, които я държат от тежестта й и оттам да не може да се отключи, да е счупен зъб на някой от ключовете и да отваря само в определено положение... още доста има.
Да идват от фирмата и да си оправят бакиите, какви са тия простотии Crossing Arms
И от събота - чак днес ли Shocked, егати - би трябвало аварийна бригада поне да поддържат.

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами събота и неделя си почиват хората, а ние на палатка - без дрехи, пари, телефони и баня!  Tired

# 3
  • Мнения: 1 462
Ами събота и неделя си почиват хората, а ние на палатка - без дрехи, пари, телефони и баня!  Tired
Мда, сигурно.  То затова имат и 24x7 спешна ключарска помощ, за да висите навън.  Ти чете ли си гаранционната карта на вратата?

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами естествено, че не съм си я чела, тя ми е вътре зад заключената врата  Tired

# 5
  • Мнения: 4 546
аз се заключих пък вътре в къщи 1-2 дена, след като ни бяха сложили вратата. от фирмата казаха, че уж били дошли, ама аз не съм ги чула и да са идвали  Confused някак си успях да отключа /след 2-3 часа рев и тръшкане/. оказа се, че отворите на касата не са били достатъчно широки. сега уж се разработиха вече, но мен ме е страх да се заключвам като съм сама  Crossing Arms
няма ли начин някой да се обади в тая фирма и да ги разпита какво предлагат, какви са им сроковете на доставка и... дават ли гаранция?
Да бе, дрън-дрън - с флекса и нова Twisted Evil
Да идват от фирмата и да си оправят бакиите, какви са тия простотии Crossing Arms
и аз съм на това мнение

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами какво да Ви кажа, трябваше да дойдат днес в 16 часа, сега им се обаждам и те ми заявямат - ами ние по принцип ще тръгнем ....  #2gunfire
Хора, ужасно ми е!

# 7
  • Мнения: 1 311
Ами събота и неделя си почиват хората, а ние на палатка - без дрехи, пари, телефони и баня!  Tired
Мда, сигурно.  То затова имат и 24x7 спешна ключарска помощ, за да висите навън.  Ти чете ли си гаранционната карта на вратата?

Вероятно ще си я прочете в последствие, сега едва ли и е възможно.

# 8
  • Мнения: 1 047
Няколко от нашите съседи се заключваха с такива врати,но аварийна ключарска помощ ги отваряше.
За блокирала врата незнам.Като се змисля,обаче нищо яудно само флекса да е начина.Чак пък нова ли?

# 9
  • Мнения: 1 001
Това нали е пързалка?!?

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Няколко от нашите съседи се заключваха с такива врати,но аварийна ключарска помощ ги отваряше.
За блокирала врата незнам.Като се змисля,обаче нищо яудно само флекса да е начина.Чак пък нова ли?
Егати, значи по принцип такива врати си дефектират! Ох, дано от фирмата да ни отключат  Praynig

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Това нали е пързалка?!?
Изобщо не мисля, че е пързалка Naughty.
Както по-горе казах има хиляди начини да блокира вратата, както и да се заключиш отвън или отвътре.
Ако пък е с топка отвън и случайно я затвориш, а от вътрешната страна си забравил ключ - забрави за отваряне при определени модели. На мой познат точно заради такава разсеяност му се наложи да си влиза през покрива, като за целта счупи стъклопакет на остъклената тераса, прецени че това е по-евтиният вариант Tired.
Аз лично, понеже съм със същия модел и съм доволно разсеяна още избирайки вратата се отказах от варианта 'топка', с обикновени брави сме всички, заключваме отвътре и влачим връзки с ключове навсякъде Crazy.

# 12
  • Мнения: 1 150
Да бе, дрън-дрън - с флекса и нова Twisted Evil
Може да блокира вратата от много неща - да са се изкривили пантите, които я държат от тежестта й и оттам да не може да се отключи, да е счупен зъб на някой от ключовете и да отваря само в определено положение... още доста има.

Точно, начин винаги има.
Няма неотваряема врата
 Peace

# 13
  • Мнения: 1 612
Моята врата също е на СОЛИД, на майка ми също. До сега не ми се е случвало да се заключвам или да блокира.
Дано да не ми се случва де.
Ще следя темата с интерес!

Успех и дано бързо Ви отключат!

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЧЕРПЯ ВИРТУАЛНО!
ОТКЛЮЧИХА НИ!!!
 beer2  newsm64  Wine Glass
Вчера към 21 часа дойде ключар от Солид, запали си цигара и до третото дърпане от нея беше отключил  newsm51
Обясни ни, че проблема идва от монтажа, явно някъде касата е била накриво и се е блокирала! Интересно, че си работеше 7-8 месеца без проблеми!
Но имало да става ...
Ако на някой му се случи му препоръчвам да звъни в СОЛИД, ключара е много добър! Той ни обясни - ключът се изпилва и се обръща на обратно!  smile3525
Благодаря на всички за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт