Outlet на Kanz ???

  • 1 494
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Някой знае ли магазин, в които да предлагат намалени или стоки от предишни колекции на тази марка ?!? Много ми си ще и тази година да купя яке на малката от Kanz, обаче точно сега няма как да дам 80 -100 лева. Та ако някой може да ме "светне" от къде да се сдобием с прилично зимно яке ще съм много благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 5 228
Аз пък ще използвам темата, за да те питам - знаеш ли сега къде е магазинът на Канц. Няма го вече в ЦУМ. Иначе точно в този магазин, който беше в ЦУМ, пускаха миналогодишни колекции на половин цена.

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Outlet в ПРОДАВАЛНИКА.Там наскоро Бижу продаваше на КАНЗ

# 3
  • Мнения: 5 255

Очаквайте скоро от "Пакостник" .

# 4
  • София
  • Мнения: 11 659
Съвсем случайно в Пловдив открих такъв магазин миналата седмица,пишеше,че е Outlet на Kanz. Но от това,което на мен ми харесваше нямаше размери нито за дъщеря ми нито за сина ми.Продаваха и на други фирми,но Kanz държаха първенството по цени.Все пак успях да купя блузка за дъщеря ми от там,да не съм капо.

# 5
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Към Фукла /сори за оффа по темата/. Канц има в магазин "От А до Я за вашето бебе в Люлин - на 1 спирка след кооперативния пазар на трамвай 8.

# 6
  • Мнения: 219
Кажи моля, къде точно в Пловдив - ще ходим през уикенда и ще мина да го прегледам  Wink.
Иначе и аз само този в Люлин знам  Sad. Пък от Младост до Люлин ...............  да отида до Пловдив е по-лесно и по-бързо  Mr. Green

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Този магазин в Люлин цените не са много по-ниски.Аз купувах гащеризон,оказа се,че ципа е развален,та от Слатина до Люлин като отидох 2 пъти и то пак същата цена излезна.Гащеризона в ЦУМ беше 60,а в Люлин 50лв

# 8
  • Мнения: 1 102
Кажи моля, къде точно в Пловдив - ще ходим през уикенда и ще мина да го прегледам  Wink.
Иначе и аз само този в Люлин знам  Sad. Пък от Младост до Люлин ...............  да отида до Пловдив е по-лесно и по-бързо  Mr. Green
До Джумаята магазина Тина и Том знаеш ли го?Те са представители на Канз за Пловдив,другия им магазин стана само за сезонни стоки а този който срещу сладкарница Бътерфлай стана outlet.

# 9
  • Мнения: 219
Много ти благодаря  Grinning. Знам го магазина  Simple Smile. Наистина размерите са им кът  Laughing, но пък може и да имаме късмет. Ако ил пък не в Мечо пух, който е наблизо има страхотни момичешки дрешки повечето пъти  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 11 659
Кажи моля, къде точно в Пловдив - ще ходим през уикенда и ще мина да го прегледам  Wink.
Иначе и аз само този в Люлин знам  Sad. Пък от Младост до Люлин ...............  да отида до Пловдив е по-лесно и по-бързо  Mr. Green
Виждам,че Murvet се е включила преди мен и е обяснила и по-добре,защото адрес не знам мога да стигна до там или ориентировъчно да покажа на картата къде е!
Дано наистина имате късмет с размерите!Успех!

Общи условия

Активация на акаунт