Зодиакална тема! 2

  • 1 954
  • 27
  •   1
Отговори
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Напоследък зачести пускането на отделни теми за всяка зодия в мъжкия  и женски вариант!Поради това и факта,че тук не е астрологичен форум,събирам всички зодиакални теми в една.
И понеже стана много дълга,отварям нова тема с link към старата.
Всеки,които има интерес към астрологията,моля нека пише в нея,за да не натоварваме излишно форума. Peace


Зодиакална тема! 1

# 1
  • Мнения: 1 451
Имаше нужда, че тез мами мноо се развихриха   Whistling

# 2
  • Мнения: 1 517
Само мамите ли? И някои татковци, май...  Wink

# 3
  • Мнения: 1 451
Пиши по темата, стига спами.  #Cussing out
Кой най-сетне ще ми каже какъв ми е асцендента. Сума ти народ ми обеща, никой не я свърши. Роден съм на 3 юни 1974 (тва беше нарочно, да се сетите да ме поздравите на рождения ми ден  Mr. Green )

# 4
  • Мнения: 10 758
Пиши по темата, стига спами.  #Cussing out
Кой най-сетне ще ми каже какъв ми е асцендента. Сума ти народ ми обеща, никой не я свърши. Роден съм на 3 юни 1974 (тва беше нарочно, да се сетите да ме поздравите на рождения ми ден  Mr. Green )
Трябва и точен час, иначе не става Naughty

# 5
# 6
  • Мнения: 10 758
Водолей Wink

АСЦЕНДЕНТ ВЪВ ВОДОЛЕЙ – Това са ексцентричните и свободолюбиви интелектуалци, които търсят на всяка цена публично признание за идеите си, които често са толкова новаторски, че трудно някой може да ги разбере. Впрочем, този знак и не търси разбиране – по-скоро му е интересен начинът, по който се възприемат и интерпретират идеите му. Когато господар на хороскопа е АСЦ Водолей – очаква се, че целите в живота си, хората ще постигат с прогресивните си нагласи, които великодушно ще предоставят за разработка, но без да забравят себе си да поставят на подходящото място и висок пиедестал. Енергични и лесно вписващи се в различни социални конфигурации, умни и одухотворени, те ще се стремят да бъдат реформаторите, от които зависи всичко.  Интелигентен и находчив – АСЦ ВОДОЛЕЙ ще се старае през целият си живот да бъде свободолюбивият доминиращ индивид в обществото.

# 7
  • Мнения: 1 451
Ах... тва все едно за мен писано  Blush

Гърдева - благодарско душа за съдействието  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 517
Цомбе, може ли и на мен  Embarassed едно асц. 12.04.1978, час 3:45 сутринта.
Свил, ето, пиша си по темата  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 416
Цомбе, може ли и на мен  Embarassed едно асц. 12.04.1978, час 3:45 сутринта.
Свил, ето, пиша си по темата  Crossing Arms
Делта, заповядай!   bouquet

Асцендент - 24°33' в Водолей

Асцендент във Водолей
Асцендент във Водолей реагира чрез ОБЩИТЕЛНОСТ.
Реакцията при запознанство е: Ще е занимателен и открит, ще покаже, че е очарован от другия. Ще прояви интелигентност, ексцентричност и внимание.
Моята първа реакция в дадена ситуация е: да бъда различен, приятелски настроен и общителен.
Маската, която си слагам за обществото, изразява: уникалност, приятелство, общителност, аналитизъм, идеализъм, модерност, безпристрастност, всезнайство, своенравие.

Регистрирай се в www.astro.tondy.com. Въведи си данните, както направих с теб и можеш да си видиш цялата натална карта, за да не я копирам, че е огромна. Ще си видиш в кой знак са всичките ти планети и в кой дом, заедно с подробно и много вярно описание.  Peace

П.П. А мога и на Лични да ти пратя всичко, да не се занимаваш, че тамън съм ти отворила картата...

# 10
# 11
  • Мнения: 1 329
А за мъжете Скорпиони можете ли да ме осветлите малко. Че там малко нещата не са ми ясни.Pls.

# 12
  • Мнения: 2 253
Лора,моля дай едно рамо за тази натална карта .нещо не можах да се ориентирам в този сайт Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 447
Муахахахахахаха, "перверзия - зоофилия" Joy

# 14
  • Мнения: 2 495
Муахахахахахаха, "перверзия - зоофилия" Joy
Ха, твойто е нищо, за мен-"перверзия-всички видове" #Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт