За бисквитите Закуска и млякото

  • 513
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Преди пиехме млякото вечер с  2 лъжички Плазмон. Вече може да минем на Закуска. Нямаме проблеми с глутена. Само, че незнам колко бисквити закуска в млякото - една или половин?

# 1
  • Мнения: 7 803
не знам колко е голямо бебче, но се загледай в състава на бисквитите все пак. не само глутена може да е проблем  Rolling Eyes

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Според мен половин, защото те са доста големки и дебели бисквитки и може да не премине през биберона, ако сложиш цяла  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 498
Една приятелка мелеше бисквитите с машинка за смилане на орехи и слагаше по 2 чаени лъж.

# 4
  • Мнения: 703
Абсолютно си се разтварят бисквитите в шишето,дори и три съм слагала понякога и пак се разтварят!А,всъщност,обаче,моя син пие от шишето на Авент с чертичките!И това има значение!Пробвай с една бисквитка според мен!

# 5
  • Мнения: X
Ами зависи колко голямо е бебето.

На моята дъщеря слагах две, настъргани на прах бисквити на 9-10 месеца, но тя пиеше кисело мляко и нямаше как да се засити иначе.

# 6
  • Мнения: 3 116
Аз слагам по половин бисквита на 210мл АМ, но ние сме големички и да ти кажа на Закуска минахме преди 3 месеца Rolling Eyes До годинката си карахме на Плазмон  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт