Моля Ви помогнете малтретират психически детето ми

  • 5 856
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 845
Обръщам се към Вас с огромна молба. Ако може да ми дадете съвет как да постъпя. Комшийката до нас, която е на около 70 години редовно се кара, меко казано. Направо озверена, както лудите скача за щяло и нещяло срещу големия ми син. За това, че играе с другите деца пред входа, за това, че го чакат пред нашата входна врата и тем подобни.
Днес на обяд бях изумена, случи се следното: понеже въпреки че сина ми е 4 клас се принуждавам заради тази жена да го посрещам от училище, тя го вижда, че излиза от асансьора и в атака скача отгоре му и срещу мен и започва да бълва някакви си глупости заради "дъртия ЗАЗ" - колата, която има. За доуточнение от 14 години живея на този адрес и никога не към виждала ЗАЗ-а в движение. Гумите от толкова стоене са станали меки и упреква сина ми за това. До тук дори и да приема, че той или другарчетата му да са посмели да направят това. Мисля, че тя няма никакво право да посяга на детето ми и да ни обижда от рода на това: Че отглеждам престъпник и че пикае на образованията ми- явно завижда че ги имам. Другата комшийка, която може да ми е свидетел чак се е уплашила от начина по който тази старица ми говори. Но аз нямах избор - трябваше да защитя голямото си дете. С едната ръка криех количката с малкото си бебе, а с другата детето ми - голямото. Моля Ви помогнете ми, къде мога да отида и какво бих постигнала ако подам жалба. Днес ходих в Агенцията за закрила на детето, но не можаха да ми помогнат. Онази освен, че скача и се саморазправя публично е запралиша всички деца, че ще им потроши ръцете и краката и че ще им хвърли киселина в очите , та да ослепеят. Това ме потресе  Sad - притеснена съм за децата си.

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 00:02 от eti_31

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Това е ужасно.Оплачи се в полицията.Ако там си гледат както трябва работата,кварталния ще я извика и ще я предупреди.Колко ще има ефект не знам,те на тази възраст имат някакъв респект от полицаите

# 2
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Това е ужасно.Оплачи се в полицията.Ако там си гледат както трябва работата,кварталния ще я извика и ще я предупреди.Колко ще има ефект не знам,те на тази възраст имат някакъв респект от полицаите
Подкрепям!Непременно го направи-ще и забранят да контактува с вас.Така поне ще ви заобикаля и няма да тормози детето ти!
Може и да е болна от нещо-артеросклероза?

# 3
  • Мнения: 3 861
Това е отвратително. Подай сигнал в полицията срещу тази

# 4
  • Мнения: 6 167
Жалба, оплакване
Консултирай се с адвокат , нека те посъветва точно какво се прави.
Пълен игнор на госпожата.
Ако видиш , че става агресивна, заплаши я.
Възрастна е, ще кротне.

# 5
  • Мнения: 3 098
Кошмар е това,което описваш. #Shocked
Мисля,4е кварталния Ще ти помогне,оЩе пове4е и свидетели имаш.
Сега пишат и големи глоби,знам,а това допълнително озаптява такива ненормалници.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896
Жалба, оплакване
Консултирай се с адвокат , нека те посъветва точно какво се прави.
Пълен игнор на госпожата.
Ако видиш , че става агресивна, заплаши я.
Възрастна е, ще кротне.

Съгласна съм, ама аз на нейно място бих се панирала, една луда да вика срещу детето ми, другото, бебе, в количката...ужас.

Ети, отиди в полицията...Ако те не предприемат някакви действия, щото има вероятност да си намерят доводи, за да кажат, че нямат право да се намесват, то тогава нека някоя да я поизплаши, да я дръпне едно хубаво за яката, та да и се дръпне...

# 7
  • Мнения: 845
Благодаря Ви за съветите! Проблема е, че съпруга ми по стечение на обстоятелствата е командировка в друг град до края на годината и затова се чувствам по-слаба от към морална подкрепа. Благодаря Ви, че Ви има  Hug. Утре ще отида до полицията.

# 8
  • Мнения: 1 006
Благодаря Ви за съветите! Проблема е, че съпруга ми по стечение на обстоятелствата е командировка в друг град до края на годината и затова се чувствам по-слаба от към морална подкрепа. Благодаря Ви, че Ви има  Hug. Утре ще отида до полицията.

eti_31, други роднини мъже на разположение имаш ли ?!? Направи се ти на мъж в краен случай.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз имах такава съседка в стария ми блок- вече е мноооого стара, жалка и сама. Беше казала нещо непростимо!  Cry Момченце на 7 и момиченце на 5 им беше починала нелепо майка им, децата бяха от съседния вход, но си играеха пред нашия, защото имаше беседка. Мръсницата каза "да играете хоро на гроба на майка ви"....и това, защото се смеели до като тя спяла...

Много тъжно, бащата беше тих и свестен човек, опита се да поговори с нея- тя още повече се "овълчи".

Як бой помага на такива, ама як!!!

както и стана с бабето

# 10
  • Мнения: 3 760
Кварталният е длъжен да се намеси! Ако имаш някакви роднини мъже, може да и тях да използваш. По принцип съм за цивилизованото разрешаване на проблемите, но в случая някой трябва здраво да я сплаши!!!!
Ерика, направо съм в потрес от твоята комшийка  Sick Не мога да да повярвам!!!!  Confused

# 11
  • Мнения: 6 167
Кварталният е длъжен да се намеси!


има ли още такива лица в БГ?

# 12
  • Мнения: 1 568
Преди години имахме подобен проблем! Трябва да ти кажа,че ни прехвърляха от едно място на друго!В един момент ние станахме,за посмешище!И накрая сами се оправихме,ако разбираш,за какво говоря!Грозно е,но бабето някой трябва да го сплаши!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 254
Ако държиш всичко да е цивилизовано, пробвай с полиция и ако те замотат нещо се обади на "Господари на ефира" или нещо подобно... Дано да успееш да се оправиш с тази баба

# 14
  • Мнения: 3 760
Кварталният е длъжен да се намеси!


има ли още такива лица в БГ?
Има  Sunglasses И наистина са длъжни да се намесват в подобни случаи!

Общи условия

Активация на акаунт