За женската природа

  • 2 377
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
Чета много теми за известни и не толкова известни жени и ми прави огромно впечатление как колкото и красива да е една жена винаги и се намира някакъв кусур и се замислих това в природата на всяка жена ли е когато види друга по-красива да и  търси слабите места.За мен едно е ясно и то е ,че няма перфектни жени,но когато видя хубава ,макар и трудно си признавам  Mr. Green въпроса ми е мислите ли,че ние жените  рядко харесваме други жени?или просто имаме завистлива природа?

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 00:25 от 2fast4u

# 1
  • Мнения: 2 013
Мисля. Кусур винаги търсим и винаги връзваме. И който каже, че е не е така - не му вярвам. Аз не харесвам това си свойство и съм доволна, че поне си знам десетките кусури и като вържа някой другиму, си припомням, че и аз имам много... Което не ми пречи наум да преценявам другите.

# 2
  • Мнения: 3 861
Типично женска черта. И аз не правя изключение от правилото Embarassed  В природатата на всяка жена е да доминира задължително, оттам идва всичко според мен

# 3
  • Мнения: 2 013
И искам да продължа. Обичам много жени, въпреки че им виждам и връзмам кусурите. Обичам и жени с мнооого по-малко куруси от моите.
И не, не съм лесбийка Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Типично женска черта. И аз не правя изключение от правилото Embarassed  В природатата на всяка жена е да доминира задължително, оттам идва всичко според мен

И аз мисля така, обаче при някои жени желанието да доминират е дразнещо силно, всички погледи да са в тях и всички да благоговеят колко са красиви - често дадената не е хич красива, ама яко кокетничи и чупи стойки. Дразни ме тази черта, и то не защото завиждам, а защото колкото и да се мъча, не бих могла да намеря общ език с човек, чиято единствена цел в живота е да именно описаната по-горе.

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
Завистлива природа,но това не ни пречи да оценяваме и забелязваме качествата на другите жени.Спорд мен.Завистливи,но справедливи Peace

# 6
  • Мнения: 46 437
За другите незнам, но според мъжът ми съм обективна и справедлива (или имаме еднакъв вкус, не знам кое от двете Mr. Green)

# 7
  • Мнения: 677
Обобщенията са отвратителни..В природата има разнообразие..При жените тоже
Забелязал съм я тази ваша,женска,хиперкритичност..Забавлява ме..

# 8
  • Мнения: 3 760
Не знам дали е завист или наблюдателност  Laughing Но е факт!
Забелязала съм и друго - дълго време харесвам нечия визия и внезапно започваа да изкачат кусури. И обратното - намирам някоя девойка (говоря за публични личности, предимно подвизаващи се по екраните) за страховито недоразумение, но с времето (и епизодите) започва да ми харесва, въпреки че демонстрираният до момента характер е кофти, т.е. откривам чисто физическа красота на неподозирани места, а там където я е имало - изчезва  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 813
А аз по-често се заглеждам по жени из улиците и заведенията от колкото по мъже.Просто са ми по-интересни,как изглежда една жена от колкото един мъж.
Винаги казвам когато една жена ми хареса.Не се притеснявам и комплимент да направя на една красива дама. На черното бяло не казвам.
Но пък да коментирам "таз сега къв нос има,кви зъби,ама на ръцете и били късички ..." не си губя времето,а и отстрани като слушам някоя да си излива така комплексите - ми много е грозно и смешно.

# 10
  • Мнения: 239
Чета много теми за известни и не толкова известни жени и ми прави огромно впечатление как колкото и красива да е една жена винаги и се намира някакъв кусур и се замислих това в природата на всяка жена ли е когато види друга по-красива да и  търси слабите места.За мен едно е ясно и то е ,че няма перфектни жени,но когато видя хубава ,макар и трудно си признавам  Mr. Green въпроса ми е мислите ли,че ние жените  рядко харесваме други жени?или просто имаме завистлива природа?

Абе, на кого му пука въобще какво мислят жените за жените?! Пазарната стойност и въобще обща жизнена годност на жените се определя според вкуса на мъжете и точка. Мъжът е Главен счетоводител и аудитор на всяка жена. На онези, на които не им е харесало стават лесбийки и гледат Рууд ван Нистелрой за да ги познават по походката. Бранд дифъренсиейшън.

# 11
# 12
  • Мнения: 4 473
Типично женска черта. И аз не правя изключение от правилото Embarassed  В природатата на всяка жена е да доминира задължително, оттам идва всичко според мен

И аз мисля така, обаче при някои жени желанието да доминират е дразнещо силно, всички погледи да са в тях и всички да благоговеят колко са красиви - често дадената не е хич красива, ама яко кокетничи и чупи стойки. Дразни ме тази черта, и то не защото завиждам, а защото колкото и да се мъча, не бих могла да намеря общ език с човек, чиято единствена цел в живота е да именно описаната по-горе.

"Няма нищо по-печално от живота на жени, които са успели да бъдат единствено красиви"

А това, че една жена най-правилно оценява друга е безспорен факт. Друг такъв е, че жените полагат грижи за постигане на възможно най-добрият си външен вид на първо място не заради мъжете, а заради останалите жени. Лично мнение.

# 13
  • Мнения: 1 558
А аз по-често се заглеждам по жени из улиците и заведенията от колкото по мъже.Просто са ми по-интересни,как изглежда една жена от колкото един мъж.
Винаги казвам когато една жена ми хареса.Не се притеснявам и комплимент да направя на една красива дама. На черното бяло не казвам.

  202uu, аз съм същата картинка. Иначе на всяка жена мога да намеря милиони кусури, но хубавото си е хубаво, дори и да не е съвършено.

# 14
  • Мнения: 899
Избягвам да съм дребнава. А и съм прекалено отвеяна, че да намирам постоянно кусури. Трябва нещо да е много явно или човека да ми е крайно неприятен, за да го обсъждам по този начин. Грозно ми е и прекалено клюкарско.

Общи условия

Активация на акаунт