термометър биберон??

  • 470
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Момичета някоя от вас ползва ли такъв термометър и доволни ли сте от него.На мен ми се иска да и купя такъв ,но не ми се дават 50 лв за нещо което не си струва ,(поне толкова ги гледах на Филипс)а от друга страна пък и не искам да и меря температурата в дупето с дигиталния.Дайте съвет...,че сме на ваксина след няколко дни и трябва вече да купя някакъв термометър.

# 1
  • Мнения: 2 040
АЗ купих, като беше бебе дъщеря ми, но му нямах доверие и после бърках в дупето с другия, и накрая го захвърлих в шкафа и вече не го потърсих ... определено не беше 50 лв, а само 10лв, но ако го сложих 2 пъти един след друг и 2-та пъти показваше различно .. та май моя е бил калпав ... и въпреки всичко 50лв не бих дала за нещо такова, при положение че обикновенния термометър е толкова точен ...  Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имах, но не съм доволна.Няколко пъти опитах да му меря температурата, но като сложех биберона, детето започваше да се дави и имах чувството, че ще му извади сливиците.Или е за по-голямо бебе, или не бях случила на термометър, а уж беше фирмен ConfusedНо моето дете ползваше биберон залъгалка до третия месец и след това нямах шанс да го пробвам.Да не казвам, че благодарение на давенето от термометъра намрази залъгалката-всяко зло за добро Simple Smile

# 3
  • Мнения: 47 898
не съм ползвала,защото не ползваме залъгалка,и мисля че няма да мога да му го навра в устата Wink
имам за ухо,ама май най-много ползвам обикновения термометър Peace

Общи условия

Активация на акаунт