Строител за малки деца - откъде?

  • 930
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Търся строител с големи елементи, от тези в мрежите. Имам спомен за нещо като пластмасови кубчета в жълто, червено и синьо. Виждали ли сте някъде? С колко елемента? На каква цена?

# 1
  • Мнения: 5 255
ХЕМАР-КОМПЛЕКТ ЗА СГЛОБЯВАНЕ - Цена 15,55 лв. в магазин Комсед


Строител с големи части - 40 елемента - Цена 10,50 лв. в интернет магазин Family-bg


Детски кубчета - Строител №2, 68 елемента - Pilsan - Цена 21 лв. в интернет магазин Данет

# 2
  • Мнения: 870
Ние на скоро си купихме едно слонче което се сглобява и е от 5-6 елемента, не е като типичния конструктор, но е идеално за малки деца, частите са едри, нямат остри ръбове. В магазина имаха и жиравче на същия принцип. Утре мога да го снимам и да го покажа.

# 3
  • Мнения: 1 547
Стейси, съвсем близо до вас - на "Алабин" и "Христо Белчев" има 2 детски магазина. В единия, освен дрехи, има и играчки. Оттам съм купувала страхотен строител на Снуби - големи кубчета + камион. Има строители за различни възрасти. Snooby са страхотно качествени и Кольо много си играе с тях  Peace

# 4
  • Мнения: 5 228
В големия магазин за играчки на бул. Черни връх, до завод Витоша (не мога да му запомня името, и това е) има много видове. Има едни, които са в кутия-столче и са много интересни за децата.

# 5
  • Мнения: 3 550
Благодаря на всички, които писаха! Аз посетих магазин "Марсел", където ми предложиха 225 части за 39 лева. Някой ден може и да прежаля такава сума, но не си представям как ще събирам всеки ден всички тия части из цялата къща и ще ги броя, дали не сме загубили някоя. #Crazy

А какви са цените на тези комплекти, които описахте?

# 6
  • Мнения: 1 000
В Детско царство имаше кубчета в червено, синьо, жълто и зелено
40 части за 15 лева......Габи има такива....подарък за първия й рожден ден
и досега играе с тях.....големи са...със загладени ръбове

Общи условия

Активация на акаунт