До разведените момичета

  • 2 751
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Имахте ли проблеми с бившите си съпрузи в периода на началната раздяла и как успявахте да се справите с тях и с Него?

# 1
  • Мнения: 1 809
При мен проблемите започнаха след развода...един вид отмъщението на бившия...Справям се,но ми струва много,много нерви.Изобщо гадна работа е,на мен тези проблеми ми изсмукват силите направо...

# 2
  • Мнения: 4 665
Аз май няма да се справя Sad

# 3
  • Мнения: 6 315
Имам проблеми. Още не сме се развели, но от 7 месеца не живеем заедно. Не зная как, но ще се справя - заради себе си и заради детето си.

# 4
  • Мнения: 1 809
А не,това да не ти минава и през ум NaughtyЩе се справиш и още как.Я не се предавай!Ти си жена и няма начин да не се справиш,бъди сигурна.Мъжете създават проблеми,защото са слаби и друго не могат да измислят.Стегни се,дай си кураж,повярвай в себе си и ще видиш ,че нищо не може да те събори.Да,има трудни моменти,има моменти когато имаш чувството че нямаш сили,че си на дъното.Но това е едно лъжливо и подвеждащо усещане.Не му се подавай!Проблемите са за решаване,така че и ТИ ще се справиш.Горе главата ,бъди смела и самоуверена!Успех !Имаш подкрепата ми!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 863
Хей Касиди, такива хубави и весели теми пускаш:) ти си жена с хъс, как така няма да се справиш??? Въпроса е наистина ли се налага и не могат ли да бъдат поправени нещата....иначе вземеш ли решението- после просто го следваш и това е. Късмет от мен  bouquet

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Слава богу, нямахме проблеми. Разделихме се съвсем цивилизовано, останахме в добри отношения.  В емоционално отношение и на двамата ни беше много тежко, ама на - и това отмина. 

# 7
  • Мнения: 107

Ще се справиш на 1000% !!!
 Друг вариант не съществува!

# 8
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ще се справиш не се предавай!  bouquet..При мен беше гадно след развода изсмуква ми нервите и до сега един вид си отмъщава за какво и той не знае сигурно..Опитвам се максимално да не му обръщам внимание...

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз май няма да се справя Sad

Мда... и какво като не се справиш? В смисъл имаш ли друг избор?  newsm78

Няма да ти казвам да се стегнеш. Всеки има право в такава ситуация да се отпусне...за малко. В началото на края ми се искаше да легна и просто да умра... да не ми се налага да правя каквото и да било повече. Просто така... да ме няма.

Но си струва да знаеш. Животът е хубав, въпреки всичко.

За проблемите. Май винаги ги има. Има тиха фаза, после бурна и после, в края на краищата нещата влизат в спокойни води. Опитай се да ги държиш в тихата фаза докато си стъпиш на крака, емоционално, психически, финансово. После ги размъти или бившия сам ще ги размъти, щото е болезнено да усетиш как другия се справя и без теб. После малко по малко всичко ще се успокои.

И друг път съм давала рецептата си за оцеляване в трудни времена. Използвах я за раздялата, за раждането, за ...всяко гадно нещо с което се сблъсквам. Мислено се пренасям в момента след това: Утре вече ще съм родила и ще е зад гърба ми. След месец ще съм се изнесла и ще е зад гърба ми. Това е като бонбона, който те очаква веднага след като си изпиеш хапчето. А хапчето... вярно горчиво е и трудно се преглъща, но е за твое добро и след това, бонбони и прочие... Hug

Освен това - тук може да влизаш и да ревеш колкото щеш. Всички ще те подкрепим и дружно ще плюем по бившия.  Laughing

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В началото на края ми се искаше да легна и просто да умра... да не ми се налага да правя каквото и да било повече. Просто така... да ме няма.
Защо ли и на мен сега точно това ми се иска Cry

# 11
  • София
  • Мнения: 4 493
Мисля, че всички са имали проблеми - ами то няма друг начин - колкото и цивилизовано да се разделят, пак има един емоционален стрес. А когато се разделяте и единият откачи и започне да се държи гадно и да прави простотии, другият просто се убеждава, че не е сбъркал в решението си да се разделят.
Всеки мина през периода "Аз няма да издържа. Аз не съм толкова силна, като другите момичета. На мен ми е по-трудно, по-тежко и т.н. ... ", почти всички сме минали и през периода дето не можем да проумеем защо и как се е стигнало до тук и как ще продължим напред, след което сме се самосъжалявали и т.н. При всеки това трае различно дълго.
С проблемите се справяй един по - един, не е необходимо да се нагърбваш с всички едновременно, а и не се притеснявай за нещата предварително, решавай ги като ти дойдат до главата.
А на НЕГО гледай като на лигаво 2 годишно момченце в период на социална адаптация /и то не знае какво иска- само хленчи/.
Когато имаш проблеми ВИНАГИ можеш да пишеш тук /поне на мен ми помага/, винаги има някой който вече е минал по този път и не се налага да откриваш топлата вода, освен това тук ще получиш и подкрепа освен съвет.
УСПЕХ!!!   bouquet  bouquet  bouquet
И не се плаши, знай че като отмине и тази буря, небето ще се изясни и ще изгрее слънчице за теб.

# 12
  • Мнения: 2 863
В началото на края ми се искаше да легна и просто да умра... да не ми се налага да правя каквото и да било повече. Просто така... да ме няма.
Защо ли и на мен сега точно това ми се иска Cry

Стига де, не и ти след тази бурна, трудна и не знам каква още ваша връзка... поне това си спомням???

# 13
  • Мнения: 1 462
Спри контактите.  При невъзможност за това, ги ограничи до неизбежния минимум.  Както се писа в темата за лексиконите,

да останем приятели е невъзможно,
но да започнем да враждуваме е смешно.

# 14
  • Мнения: 4 665
Опитвам се да ги спра, но съм меко казано преследвана и това ми действа направо като психо тормоз. Колкото ми е напрегнато ( отделих се съвсем скоро ), това да ме причаква до колата, до работата или до квартирата направо ме смачква.

Общи условия

Активация на акаунт