училище за първокласник

  • 1 054
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте, препоръчайте ми добро училище за първи клас в района на Орлов мост, Ситняково.
Ние догодина сме първолаци и ще съм благодарна ако споделите  впечатления и от  свестни начални учители, както и за процедурата на записване.

# 1
  • Мнения: 122
Няма ли мами с деца от тези училища?

# 2
  • Мнения: 78
Здравейте ,
и ние сме на училище догодина.Но се намираме в Св.Троица и ми се искаше да задам същия въпрос.А  и още как по дяволите се справяте с воденето и взимането от училище ?Аз работя до 17,00, но определено съм извън София.Как ще се взимаме от училище не ми е ясно .Да не говорим , че взимането на обяд е невъзможно .Споделете  опита си , моля.

# 3
  • Мнения: 324
Хайде, давайте отзиви и препоръки, ние също се интересуваме. Някъде бях чувала, че руската гимназия зад опашката на коня на "Шишман" било много добро, ама никакви подробности незнам. Хвалят ми и 31-во, прословутата Бастилия  newsm78

# 4
  • Мнения: 78
На мен ми препоръчаха 35то в Лозенец.Всъщност и аз съм учила там.Но сега ни е много далече.Направо не ми го побира главата.И какво става с детето ако родителят закъснее след 17,30?А при цял ден в училище сигурно вечерта ще е страшно уморена.Другият проблем е , че дори да я запиша в училище близо до нас , дори и да намеря някой да я взима , то остава въпроса какво ще прави докато се върнем от работа? #Crazy

# 5
  • Мнения: 3 740
Моите деца учиха в 31-во. Изцяло зависи на какъв учител ще попаднат. Сашко и Камен бяха при един прекрасен човек, г-н Пенев, който преди всичко ги отглеждаше и възпитаваше, а покрай това и ги учеше. Той сега взе първи клас, така че не мога да ви кажа нищо за учителите, които ще имат първолаци догодина. Но пак ще кажа - проучете внимателно при кого ще попадне детето ви. Иначе паралелките са големи, има изисквания за поведението на учениците, имаше няколко случая на изключени деца. Много съм доволна от учителките по английски. Записването става след подаване на молба, мисля, че през април-май.
Ако сте се насочили към 133-то /руското/, пригответе се за тридневни денонощни опашки за записване. Поне тази година беше така. Безумно е, да. Но факт.
Също добро училище е 38-мо, на "Шипка". Предимство е, че е до 8 клас. Има и занималня до 16.30, не особено добра, но поне детето е под надзор. И там се чака поне половин нощ за записване.
За 12-то на "Иван Асен" имам непроверени сведения, че първи клас ще взема г-жа Попова. Препоръчвам я като интелигентен и умерено взискателен учител.

# 6
  • Мнения: 266
А 7мо загубило ли е вече популярност и ако е така,защо?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
Ако има някой информация и за 127-мо на Парчевич ще съм много благодарна.

# 8
  • Мнения: 19
Чух добри неща за училището до Испанската гимназия. Според мен трябва да обиколиш близките и най-удобни, да се срещнеш с учителите на бъдещите първолаци и да прецениш сама.

Общи условия

Активация на акаунт