Повърнах сеееееееее

  • 1 416
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
Хей ме на!!! Видях, че има доста нови лица във форума. На тях и на старите муцуни- Честита Коледа и стискайте палци да завали сняг за Нова Година!
Докато си закупим така желания компютър, пък докато намерим нет в нашата интересна географска ширинесто- дължинеста действителност, мина време, страшно много време... Векове... По- точно 6 месеца.
Надявам се да не съм изпуснала много. ако съм изпуснала, шъ Ва замолим дъ мъ прощавати. Тъй... То моето бебе вече одъртя, скоро гадже ще си хващаме, чакаме оферти...
От мен засега толкоз. Отива простира куп дрешки и гняви малко сладуресто бебешорче.

# 1
  • Мнения: 3 042
Здравей отново Гизи!
Бе чудехме се къде си, ама на сега светна! На колко е бебето?

# 2
  • Мнения: 370
Роди се на 6 август- Преображение Господне, значи сега сме на почти 5 месеца. Как лети времето, когато си щастлив...

# 3
  • Мнения: 46 511
Цитат на: Гизи
Роди се на 6 август- Преображение Господне, значи сега сме на почти 5 месеца. Как лети времето, когато си щастлив...


И ние сме от лъвчетата Grinning Много исках да родя на 6.08., мъжа ми е роден тогава и да му направя подарък, ама устисках още 10 дена Grinning

# 4
  • Мнения: 3 334
Е браво добре дошла отново мамо Гизи.Пиши какво бебече си имаш и как се казва.Ще се радваме и на снимки!!!!

# 5
  • Мнения: 3 042
тъй,тъй и снимки искаме! Няма лесно да се отървеш Grinning
хайде да ти е живо и здраво малкото лъвче!

# 6
  • София
  • Мнения: 13 206
Еее, добре дошла! Да ти е живо и здраво бебочето! Хайде, чакаме да разказваш как мина всичко, давай и снимки  Grinning ! Сега има да си наваксваааааш тия 6 месеца Mr. Green

# 7
  • Мнения: 370
Ми аз, таковатаааааа  Embarassed Рс- то ми е младеж на 5 дни и още си нямам програмки да си нафъцкам снимките из нета... ама ще компенсирам. Бебка се казва, както с таткото бяхме решили- Калина. Раждането... То аз нали бях за секцио 9 месеца, ама като казах, че няма пък и това беше... Контракциите почнаха на 5 в 17 ч., а тя се роди на 6 в 17 ч. В общи линии в един момент исках да си отрежа главата и се чудех какво му е нормалното на нормалното раждане... Ама като я видях красавицата, ми мина. После пях на докторката, докато ме шиеше. Аааа, във втора градска се тормозихме с Калина. Много съм доволна от персонала- внимателни и човечни са. Бебка се роди 2950 гр, 51 см. в 38 седмица. Аз влязох в болницата 54 кг. ( Laughing ), излязох 46. Смехория... Сега се опитвам малко да надебелея, че съм 45 кг, и никой не ми вярва, че съм майка- кърмачка... Както казва майка ми - вечно съм наопаки. Когато хората дебелеят, аз линея. От проклетията ще да е. На лъвчето сега ще му нацелувам гъзлето. То моя мъж се е побъркал- аз, майка ми, баща му и Калина сме лъвове... Само той си размахва козирогчието насам- натам, ама ние сме се качили на тиквата му и смятаме там да останем. Чувам от съседната стая настоятелни врясъци, придружени с крясъци, демонстриращи наличие на гладно бебе, което след малко ще плюе по мен зеленчуково пюре. Впускам се в търч!

# 8
  • Мнения: 128
боже аз си помислих, че се повърнала. а ти си се била завърнала.

# 9
  • Мнения: 6 315
Добре си се повърнала! Поздравления за бебката! И чакаме разни новости от теб! Новинките ти много ме развеселиха!
 Grinning

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 823
Мнооооооооооого се смях Laughing .Гизи ,голяма скица си Grinning Да ти е живо и здраво лъвчето и само радост да ти носи.Сега вече като сте с pc,дано по-често те засичаме във форума

# 11
  • Мнения: 2 051
Браво че си се повърнала!
Браво и за мома Калина, да ти е жива и здрава (и аз имам една такава от същия котешки десен вкъщи, ама голяма вече - с големи дертове).

# 12
  • София
  • Мнения: 15 219
Здрасти, Гизи!
Много се радвам, че пак си тук Grinning  Grinning  Grinning
Да ти е жива и здрава малката Калина! Браво на теб!

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 322
Абе нещо му липсваше на този форум, а то какво било...
Добре дошла отново и за много години!!!
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт