Някой пил ли е ХИПОТОНИН на Д-р Тошков

  • 4 198
  • 5
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля Ви - помагайте какви са ви отзивите за този продукт.

# 1
  • Мнения: 1 116
Ти не гледа ли предаването за тези хранителни добавки? По-добре си купи някаква шума и я изпий отколкото неговите таблетки.Единственото хубаво при него явно е таблетиращата машина.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ти не гледа ли предаването за тези хранителни добавки? По-добре си купи някаква шума и я изпий отколкото неговите таблетки.Единственото хубаво при него явно е таблетиращата машина.
Не не съм, какво е това предаване?

# 3
  • Мнения: 1 116
ами май беше на Милен Цветков.

# 4
Това, което аз гледах, беше за разрешителния режим за производство и продажба на билкови таблетки, и по-точно, че такъв практически почти няма. Изпращало се министерството листовка със съдържанието, без да се чака разрешение или каквито и да е било тестове. В предаването споменаха, че се използвали непозволени захариди като свързващи вещества (дано съм разбрала правилно) и то не че са по някакъв начин отровни, ами по-скоро не позволяват на съдържанието на таблетката да се разтвори в стомаха. Т.е. пиеш хапче, и го изхвърляш от организма си... като хапче  Wink

# 5
  • Мнения: 1 116
Точно такива са на Тошко.Освен това неговите таблетки не са стандартизирани ,т.е. пише 500 мг , но тези 500 мг са листата, а не извлеци (активни в-ва).Освен това не знам какво е съдържанието на Хипотонин, но със сигурност има поне 5 билки.Та раздели 500 мг на 5 билки.Пада се 100 мг на билка - това е една жилка на листо.

Общи условия

Активация на акаунт