vuzmojno li e

  • 808
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Vuzmojno li e da ima bremenost ida nqma6 nikakvi priznaci?

# 1
  • Мнения: 412
според мен почти да
пиши на кирилица,моля

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
По принцип всичко е възможно, нямаше да има и толкова непланувани бебета ако не беше възможно. Ако имаш съмнения си направи тест или отиди на лекар. Но е възможно и да няма нищо просто да си внушаваш. Успех.

# 3
  • Мнения: 5 468
Възможно е. Моята бременност, премина без никакви признаци, освен спирането на цикъла ми Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 2 825
Възможно е, но по-добре, ако имаш съмнение за бременност си направи тест.

# 5
  • Мнения: 264
Възможно е  Grinning.Първата ми бременост нямах никакви признаци докато един ден се усетх,че преди 15 дни трябваш да ми е дошъл цикъла  Mr. Green.Така,че всичко е възможно Peace

# 6
Vasmojno e.I az niamam priznazi,kato se izkliuchi ,che gardite mi sa napregnati.

# 7
  • Мнения: 7 718
Възможно е. Пиши на кирилица.

# 8
  • Мнения: 256
Разбира се!Аз съм в 7 г.с. и все още нямам никакви признаци освен порасналите ми гърди/те се уголемиха доста късно/!
Аз съм бременна с близнаци/дано да се задържат Praynig/ и някои казват,а и при доста жени е така,че признаците действат с двойна сила,но при мен не е така.Ако се върна назад може да се вземе под внимание силно положителния тест 3 дни преди М.

Желая ти успех  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Възможно е - имам доста приятелки, които изкараха бремеността си без проблеми и без каквото и да е признаци ( гадне, отпадналост и т.н.)

# 10
  • Мнения: 560
Напълно възможно. Влез в темата "Първи признаци на бременност" и прочети последния постинг. Мисля, че една бъдеща мама там казва, че по абсолятно нищо не е познала, че е бременна. При моята единствена бременност, завършила неуспешно, признаците се появиха след теста - сънливост, раздразнителност и апетит към определени храни. Но всичко е индивидуално.
Успех и дано е това, което искаш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт