Можем ли да помогнем на моя приятелка,която....

  • 808
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
се нуждае от скромно,малко и евтино жилище в София. Историята е дълга и доста оплетена,няма да я разказвам с подробности, но ето как стоят нещата в общи линии около нея - разведена, с малко детенце на четири годинки,което остави при майка си  в провинцията, докато се установи в големият град
малкият е  с две тежки, но успешни сърдечни операции, тя е учителка в училище в софия
заминаването стана много бързо и неочаквано - дни преди 15 септември в училището се освобождава място за химик,нейна близка се сеща за нея, предлага я ,одобряват я и ето я в София
за сега живее при близки,но знаете , че не е особено удобно и спокойно и за двете страни
обещах, че ще помогна чрез Вас, дано успеем
освен квартира търси и някаква почасова работа, за да може да вземе при себе си и детенцето си
стискам й палци,дано се справи
ако може помагайте

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз не мога да помогна за съжаление, но знам, че Никол има агенция за недвижими имоти. Ако искаш и пиши - може да има нещо подходящо.  Peace

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А стая урежда ли я?
Леля ми и баба ми живеят сами в 4-ри стаен апартамент, по едно време живееше един студент в свободната стя, но се изнесе преди месеци. Да ги питам ли?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Учител, химик...може ли да дава частни уроци по химия?

# 4
  • Мнения: 261
ами предполагам,че може,но все пак тя сега стартира в софия и едва ли предвид конкуренцията в  големия град ще се насочат и предпочетат точно нея,затова според мен се изисква време задоказване на професионални качества и възможности
а за никол-веднага пиша

# 5
  • Мнения: 6 206
Желая й успех!
Нека обмисли и този вариант:
А стая урежда ли я?
Леля ми и баба ми живеят сами в 4-ри стаен апартамент, по едно време живееше един студент в свободната стя, но се изнесе преди месеци. Да ги питам ли?
Самостоятелно жилище е много трудно. Дано успее и скоро детенцето да е при нея.

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
То аз и самостоятелно жилище мога да и намеря, но едва ли ще може да плаща 280 лв наем с учителската си заплата, за това писах варианта със стаята.

Общи условия

Активация на акаунт