Какъв парфюм носите през есента?

  • 5 929
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 593
Споделете какъв е вашият есенен аромат. Сега съм в процес на избор, но все по летните миризми ме тегли.  Laughing

# 1
# 2
  • Мнения: 612
Още не съм решила, но май ще взема стария Must на Картие, MAX MARA също е много хубав. Влече ме към сладките, по-плътни миризми.

# 3
  • Мнения: 2 211
Аз ще си остана на BE DELICIOUS - DKNY. Не подбирам парфюмите според сезона, а според това кой ми понася. Има много, които ми харесват, но като си сложа от тях и ми призлява.
Обаче MAX MARA никак не е лош.

# 4
  • Мнения: 3 456
Trussardi Donna Fresh-синият

# 5
  • Мнения: 1 243
  Davidoff, макар че с голямо удоволствие бих го сменила с някой друг, защото взе леко да ми омръзва! Онзи лилавият на Lanvin ще да е следващият ми  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 1 467
Без връзка със сезона- просто съм на такава вълна (леко ретро)- 5th Avenue -Elizabeth Arden, чат пат ENVY и един парфюм на Нина Ричи, ама забравих как се казва Embarassed

# 7
  • Мнения: 184
В събота си купих CODE na Armani Peace

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Какъвто и лятото.

# 9
  • Мнения: 4 668
Сега ( т.е.тази есен ) съм с ADDICT на Диор ( тъмносиният ) и го редувам с червеният Долче & Габана  Flutter

# 10
# 11
  • Мнения: 920
Някой по-лек, да не ми тежи в чантата. Wink

# 12
  • Мнения: 3 388
От известно време насам- "Serpentine" на  Roberto Cavalli, като че ли ми идва доста сладък обаче и забелязвам, че се завръщам към доста приятния и ненатрапчив аромат на Nina Ricci и "Premier Jour"  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 476
Току-що си поръчах този тестер от www.megashop.bg,  страшно ми хареса в магазина, надявам се да не ми изпратят някое менте  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958


И аз съм с него в момента. Grinning

Незнам дали е есенен, но ми допада.
А имам и още няколко и ги редувам.Не се съобразявам със сезона.

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 14:55 от SophieM

Общи условия

Активация на акаунт