Пътуване през 8-я месец?

  • 7 355
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте!
Кажете си и вашето мнение.Канена съм на сватба на 14.10, тогава тъкмо ще съм влязла в 8-я месец или иначе -31 г.с., но ако реша да отида ще трябва да пътувам 350 км. в едната посока и на другия ден - обратно.Ходи ми се много,защото се жени моя много добра приятелка, но свекървата и майка ми само мрънкат, че може да стане нещо с бебето.Отначало не им обръщах внимание, но нещо взех да се плаша.
Вие какво ще ме посъветвате?

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 08:54 от jay

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
ОООО, я си пътувай. Ще спирате за почивки, леко - леко ще стигнете.

Друг е въпроса, ако те притеснява нещо и имаш проблемна бременност. Аз също пътувах - и то много през цялата бременност. Свеки и майка ти - да си мрънкат, вие с мъжа ти си решевате  Hug

Весело изкарване  Joy Joy Joy!!!!

# 2
Бях в осмия месец като пътувах от София до Разград и се чувствах много добре по време на пътуването, но честно казано след него бях изморена. Зависи ти как се чувстваш, ако всичко е ок с бременноста ти приятните емоции могат да ти бъдат в полза Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 877
Аз също съм пвтувала в 8 месец,но само на 150км.А за такова дълго пътуване трябва да помислиш как ще си вдигаш краката,за да не ти отичат,също така трябва да спирате по-често за почивка...Иначе риск винаги съществува

# 4
  • Мнения: 6 164
Ако се чувстваш добре, няма проблем.

# 5
  • Мнения: 1 183
Всичко зависи от това как се чувстваш,ако си добре пътувай,нищо няма да ти стане,а на сватбата ще я караш по-полека и така всичко ще е нормално.Забавлявай се Peace

# 6
  • Мнения: 60
Ако се чустваш добре, няма причина да не пътуваш! А за успокоение на бъдещите баби, може да се консултираш с лекар  Wink

# 7
  • Мнения: 239
Аз пътувах много по-време на бременноста. Вярно, не на такова голямо разстояние. Веджъж се чувствах зле, друг път нищо ми нямаше. Но дори и когато не си на път има лоши периоди ... Ако беше лято и трябваше да ходим на море, със сигурност щях да мина 600 км в едната и след това в другата посока само и само за идеята да си топна дупето.
Пожелавам ти лек пък, весела сватба и безпроблемно прибиране, и раждане, когато му дойде времето! Praynig   

# 8
  • Мнения: 1 321
Здравей искам да споделя и моя скромен опит.
Да ти кажа честно по време на цялата бременност си пътувах сега съм в 9-тия месец и миналата седмица пак пътувах.А в началото на 8-ми месец ходихме до Несебър т.е на 500км в едната посока и се чувствам много добре .Така че ако имате хубава кола която не друса много и се чувстваш добре не се притеснявай остави мненията на свекито.
Успех и безпроблемно раждане  bouquet

# 9
  • Мнения: 503
не изпускай готини моменти,ако се чувстваш добре..аз още не слизам от колата,нищо че корема ми стига до волана Wink

# 10
  • Мнения: 8 505
jay,аз бях почти идентичен случай на твоя.Разликите-бях в края на 8.,началото на 9.месец и километрите-с 30-40 отгоре.
Отидох,прекарах си чудесно и нищо лошо не се случи!

# 11
  • Мнения: 2 910
В 8-мия месец ходех по изпити в София и пътувах почти всяка седмица, но карах лека бременност и се чувствах добре Grinning
Ако се чувстваш и ти добре, не виждам причина да не отидеш на сватабата на приятелката си Peace

# 12
  • Мнения: 287
Пътувай! Аз бях в края на 8-ия месец и стигнахме от София до морето без никакъв проблем. Правете повече почивки. Разбира се това е при положение че нямаш проблеми с бременността: не си лежала за задържане и нямаш разкритие. Хубаво е преди това да минеш през гинеколога и да попиташ и него. Приятна сватба!

# 13
  • Мнения: 4 621
След като се чувстваш добре няма проблем да си пътуваш Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Ако се чувстваш добре - няма проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт