Всъщност какво е предимството на геловете за душ пред сапунчетата?

  • 1 325
  • 29
  •   1
Отговори
От доста време се чудя, като чели геловете по-малко изсушават кожата, но има и сапунчета които сущо не я изсушават, а пък те определено садържат въпросния сапунен компонент newsm78

# 1
  • Мнения: 176
Ами сапуните имат съставки, които изсушават по деликатната кожа,а душ-геловете напротив оставят я мека и хидратирана.

# 2
  • Мнения: 992
Аз мисля, че сапуните изсушават кожата.
Сапун не съм ползвала от детските си години, но имам спомен, че след това кожата стои една такава като опъната, а от душ геловете- мека и приятна то пак зависи и от душ гела
Аз предпочитам душ геловете.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ами сапуните имат съставки, които изсушават по деликатната кожа,а душ-геловете напротив оставят я мека и хидратирана.
Peace

# 4
  • Мнения: 1 731
Отдавна не използвам сапуни за къпане,само за ръце.Къпя се с душ-гел ,даже няколко пъти си купувам пяната за вана на AVON и си я ползвам като душ-гел,икономично,кожата ми е мека,ароматно и наистина имам чувство за свежест . Flutter Flutter

# 5
  • Мнения: 140
И аз мисля, че душ-геловете запазват кожата по-хидратирана и запазват аромата си по тялото по-дълго време от сапуните. Особено ако се съчетаят с body milk от същата фирма и същия аромат става супер Simple Smile))

# 6
  • Мнения: 870
Сапуните отмиват мастно-липидния(може и да бъркам малко името) слой на кожата, а душ геловете не.

# 7
  • Мнения: 1 403
Сапуна много изсушава кожата, ние ползваме само душ гелове Peace
Като се изкъпя със сапун и после цял ден се 4еша  Shocked

# 8
  • Мнения: 2 309
.............освен всичко споменато дотук са и по-хигиенични, демек ако примерно двама човека го ползвате не си обменяте флуиди чрез сапунчето Joy

# 9
  • Мнения: 1 313
Вярно е, че има сапуни, които не изсушават много кожата (например тези на Рефан), но не мисля, ч ефекта може да се срвани с този на хубав душ-гел Wink

# 10
  • Мнения: 2 271
Хидратира кожата,а не я изсушава.МъжО е с много суха кожа и ако ползва сапун му излизат лишеи.

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
По-хубаво миришат, правят повече пяна.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 810
.............освен всичко споменато дотук са и по-хигиенични, демек ако примерно двама човека го ползвате не си обменяте флуиди чрез сапунчето Joy
Море... ти ако с тоз човек се целуваш и спиш (и не само) в едно легло, сапуна ще ти е най-малкият проблем при обмяната на флуиди Wink

# 13
  • Мнения: 730
Аз мисля, че сапуните изсушават кожата.
Сапун не съм ползвала от детските си години, но имам спомен, че след това кожата стои една такава като опъната, а от душ геловете- мека и приятна то пак зависи и от душ гела
Аз предпочитам душ геловете.

 Peace

# 14
  • Мнения: 2 498
Аз мисля, че сапуните изсушават кожата.
Сапун не съм ползвала от детските си години, но имам спомен, че след това кожата стои една такава като опъната, а от душ геловете- мека и приятна то пак зависи и от душ гела
Аз предпочитам душ геловете.

 Peace

Все едно аз съм го писала...

Общи условия

Активация на акаунт