Инфо за д-р Мариана Огнянова

  • 3 207
  • 5
  •   1
Отговори
Ами ако някой има опит с нея, тя е от медицински ц-р Лора, може ли да ми каже. Бих искала да ми следи бременността евентуално.

# 1
  • Мнения: 2 159
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94281.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123869.msg2330035#msg2330035
аз лично не съм доволна, мисля че навремето е била много внимателна, но сега нещо ...
в началото ми направи много добро впечетление, а после като разбра че няма да раждам при нея, едва ли не ми каза да не ходя повече при нея, е аз се преместих при Джонгова.

# 2
  • Мнения: 263
Мен ме следи д-р Джонгова, но веднъж се наложи да ме прегледа Огнянова... Бях в 8-мия месец, представяте си с какъв корем, няма ли викам и да ме прегледате с УЗ - ми не те ли е гледала скоро.. И легнах на кушетката, едвам издържах прегледа заради тежестта отгоре ми, и накрая ми вика ставай!! Е то така се става от супер тясната кушетка, няма къде да подпра ръка, тя вижда всичко това, но не си прави изобщо труда и ръка да ми подаде! Едвам се сгънах... много ме ядоса, нямам други впечатления от нея.

# 3
  • Мнения: 417
Аз ходих 2 пъти при нея.Втория път почна да се рови  из документите да види кога съм идвала предния път и установи ,че документите са и много разбъркани и каза:"Добре ,че стана така та да си оправя документите. #Crazy"Имах чувството ,че е по-важна правелната подредба на бумагите отколкото състоянието на бременната.Иначе хубавото при нея е,че преглежда и събота и е с часове/които спазва/.Ти си реши ooooh!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 188
az rajdah pri neia pyrviat put, tia sledi cialata mi bremmenost - beshe vnimatelna i opredeleno ne pritupvashe rabotata si. Za men beshe dobre che me gleda na video zon prez cialata bremmenost zashtoto bez tova ne znam lekarite kakvo vijdat izobshto v edna bemmenna osven che koremyt i e goliam Simple Smile Pravi mi vsichki neobhodimi izledvania - i vtoroto si dete smiatam da razjdam pri neia Simple Smile Ost neshto ospia da opredeli pola na bebeto mi oste kogato biah na 3 meseca i polovina Simple Smile - kato gleda znae kavo vizda:)

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 188
i oste neshto - normalno e poniakoga da e preumorena i da ne e tvurde lubezna no radoti dobre i se starae - kato ci\alo otgovorna lichnost

Общи условия

Активация на акаунт