Как ще реагирате, когато съпругът, с когото сте разделени

  • 1 382
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
продължава да се меси в живота ви и се опитва да ви наставлява, правейки се на обиден и много засегнат?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 113
продължава да се меси в живота ви и се опитва да ви наставлява, правейки се на обиден и много засегнат?

Какво значи:продължава да се меси в живота ви и се опитва да ви наставлява?Какво прави?
Моя преди време се опитваше да се меси по отглеждане на детето,но го отсвирих много бързо....е,първо се тормозех 1 месец и търпях и се чудех защо прави така,но после  Naughty...все пак сте разделени

# 2
  • Мнения: 1 809
Директно го отрязвам!Който иска да се обижда,да се засяга....негов си проблем.Всеки да си живее живота ,без да  продължава да пречи на другия Naughty

# 3
Какво да казвам вече не знам.Ето преди малко мухльото звънна да ме тормози относно детето, а че не е давал 1 м издръжка забрави.Абе милички, много глупава съм била да търпя този изрод 2 г. ама ужасно луда бе хора.В това се убеждавам всеки път когато ми звънне и почне да обижда, но аз си представям колкото и смешно да ви се струва как пада една бетонна стена между мене и него и думите му се бласкат в нея, но не успяват да достигнат до мен.ИЗРОД това е май поостана нещо сам неговата може и да го е отсвирила но нека си търси друга жертва или ще го  #2gunfireПрошка: неееееееееее Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
И моят се опитваше да се меси, да ме заплашва, даже хвърляше камъни по колата на баща ми, тормозеше ни и т.н. - и забелязах, че когато се опитвах да се държа цивилизовано с него само и само да няма скандали - той се държеше все по - зле и по-зле. Случайно се засякох ме в една дискотека и той си заряза гаджето за да дойде да ми вдига скандали - защо ходя по дискотеки а не си стоя в къщи при детето  #Crazy и куп такива, НООО  Stop беше до един момент / това със стената ми хареса  Peace/ в който аз започнах да изисквам от него и да поставям условия за всяко нещо - Ще говориш по телефона с детето ако ..........., ще я видиш - да, може, няма проблем, но ако ........ и т.н. Определено не е нормално да му позволяваш да се меси в живата ви /вече, имало е време когато е можел да се меси, но то вече е отминало/. ОТРЕЖИ ГО !!!

# 5
  • Мнения: 351
Аз мисля, че поведението им само доказва вината, която и те самите чувствам. Но понеже не могат с добро(дали така са устроени или е защитна реакция, не знам) те опитват с лошо- заплахи, съвети ,налудничави изисквания и желания, които може би са им втълпени от трети лица..... Аз поне тотално и в зародиш "туширам" такива обаждания, подмятания и всичко от този сорт.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Те момичетата са ти го казали - отрязваш и поставяш условия! Аз лично от самото начало имам такава линия на поведение и не търпя възражения! Още при първите симтоми на такива простотии бях наложила правила - ще вземеш малката ако......ще видиш малката ако...а после загрубях - директно казвам какво трябва да се свърши! Ако чуя - не мога - просто питам дали е сигурин ама наистина, че не може!!!!! И то при такова поведение къде ще му стигнат сили и време да ми се меси в живота, че и да ме обижда #Cussing out #Cussing out
А ако нещо чувам по повод на моите методи спрямо малката - винаги казавм - ааа, ни акъл ли даваш? А Турската империя да знаеш от какво се е разпаднала? От съветници! И до тук с коментарите. Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 215
Те момичетата са ти го казали - отрязваш и поставяш условия! Аз лично от самото начало имам такава линия на поведение и не търпя възражения! Още при първите симтоми на такива простотии бях наложила правила - ще вземеш малката ако......ще видиш малката ако...а после загрубях - директно казвам какво трябва да се свърши! Ако чуя - не мога - просто питам дали е сигурин ама наистина, че не може!!!!! И то при такова поведение къде ще му стигнат сили и време да ми се меси в живота, че и да ме обижда #Cussing out #Cussing out
А ако нещо чувам по повод на моите методи спрямо малката - винаги казавм - ааа, ни акъл ли даваш? А Турската империя да знаеш от какво се е разпаднала? От съветници! И до тук с коментарите. Joy Joy Joy

Това за Турската империя много ми хареса - защо никой не може да свикне с мисълта, че отдавна никой вече не ги слуша, ако сме имали това желание, да слушаме като ни поучават или да ни дават акъл как се отглежда дете без да да си мръднат пръста при възпитанието, нямаше сега да пиша в този форум и в тази тема  Peace

# 8
  • Мнения: 357
Имаше един много кратък период, през който бившият ми се опитваше да ми се меси в живота(по-точно да ми трови живота), даже имаше реплики от сорта на "ако още веднъж разбера, че водиш детето у любовниците си, ще ти избия зъбите", оообаче като видя, че не ме стряска особено и че няма повече да му позволявам да ме тормози и се отказа напълно даже и от детето! #2gunfire
Снощи се засякохме в една дискотека, нищо!!! Даже скандал не се опите да ми направи, той здрасти не ми каза Joy  Нищо! Просто никога нищо не се е случвало между нас, дете нямаме, изобщо не се познаваме! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт