побой на мъжете върху бременните майки

  • 6 545
  • 143
  •   1
Отговори
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 1 451
Бий му шута и всеки по пътя си.

# 2
  • Мнения: 98
бягааааай момиче , изчезвай докато е време!какво искаш - да увреди детето ти или още по - лошо

# 3
  • Мнения: 4 473
БЯГААААААЙ!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Събираш си нещата и дим да те няма.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Бързо! И веднага!

# 6
  • Мнения: 169
Измъквай се докато е време!!! Който посегне веднъж - връщане НЯМА!!!  Който изневери веднъж - също!!!

# 7
Naistina polojenieto e mn.slojno.Takiva spored mene ne zaslujavat da sa basti.Niamach drug ishod osven da se rasdelite.Trudno e,no inache ste navredi na deteto,a i na tebe.Vzemai si bagaja i se mahai. Shocked

# 8
  • Мнения: 1 451
Стига с тез изневери де, баси фикс идеята. Темата е за друго.

# 9
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Майната му на твоя идиот.Взимай си багажа и се прибирай при вашите.мъже под път и над път.

# 10
  • Мнения: 2 274
  Изчезвай! Както посяга сега на теб, така ще бие и детето ти! Бащата на моята приятелка е бил такъв - първо биел майка и, а като се родила тя - биел и нея / щото много плачела, щото не бил на кеф.../! Не е хубаво да го казвам, но добре че почина, когато тя беше на 3г. / още помня погребението му /!

# 11
  • Мнения: 3 116
Трябва да си тръгнеш !

Така ще спасиш и себе си и детето !

Въпросите обаче, който си задавам аз е дали да подадеш сигнал за физически тормоз в полицията, имал ли къде да отидеш, знам че има места, където крият такива жени станали жертва на подобен тормоз !

Има майчета, които са се борили и могат да ти дадат много адекватни съвети и се надявам да вземат отношение !

Виж и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105707.0

Успех миличка  Heart Eyes

P.S. А иначе да, може да стане нещо с бебето ! Едно падане, един удар на точното място ! Не ти го пожелавам и даже не искам и да го мисля, но това е истината  Sad И наистина такива хора, които посягат на бременни жени, утре ще посегнат и на бебе ! Много е страшно ! Просто си събирай нещата и тръгвай !

# 12
  • Мнения: 1 451
Дано в съответното полицейско управление и обърнат внимание, че те ченгетата всеки на себе си прилича и кой го знае на какъв кеф е станал сутринта.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Потърси някои от адресите и телефоните към някоя от фондацийте за домашното насилие .

# 14
знам какво е да се живее с такъв човек защото моя баща беше същия - пияница и побойник и много ни тормозеше. Той почина преди 5 г. и то от пиене.Искам да знам дали има други мами с такъв проблем като моя

Общи условия

Активация на акаунт