Някой ходил ли е в хотел Езерото в с. Костенец?

  • 5 071
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 127
Някой ходил ли е в хотел Езерото в Костенец? Казаха ми, че било хубаво място, но никъде не успях д видя сайт на хотела.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 358
Някой ходил ли е в хотел Езерото в Костенец? Казаха ми, че било хубаво място, но никъде не успях д видя сайт на хотела.

Ходила съм в ресторанта преди една година. Хотелската част беше в строеж още. Иначе, мястото е уникално. Масите са нареди около водата(рибарник), отсреща на хълма е направена мини зоологическа градина: сърничка, лебеди, патици и т.н. Ако можеш не го пропускай, но в топло време, за бъдеш отвън!

# 2
da, az sam hodila mnogo pati, hubavo e, zaslujava si
staite sa dobri i priqtna, obstanovkata e dobra
restoranta e dobar i gotvqt dobre
cenite sa ponosimi
idealno e za pochivka
mislq che shte ti haresa

# 3
  • Мнения: 1 655
Ето им сайта.
Хотел Извора в момента е най-читавото място в местността 'вили Костенец', всичко останало там е толкова западнало  Sad Миналия месец бяхме наблизо и минахме да го видим, отвън изглеждаше добре, нов и свеж. До колкото разбрах има топъл минерален басейн.

# 4
  • Мнения: 412
ние бяхме преди година там и ни хареса;не помня цената но докато обикаляхме из района попаднахме и на други хотелчета, наскоро обновени но с цени наполовина;

# 5
  • Мнения: 1 426
Някой ходил ли е в хотел Езерото в Костенец? Казаха ми, че било хубаво място, но никъде не успях д видя сайт на хотела.

Ходила съм в ресторанта преди една година. Хотелската част беше в строеж още. Иначе, мястото е уникално. Масите са нареди около водата(рибарник), отсреща на хълма е направена мини зоологическа градина: сърничка, лебеди, патици и т.н. Ако можеш не го пропускай, но в топло време, за бъдеш отвън!

 newsm10

# 6
  • Мнения: 1 311
И на мен ресторанта много ми харесва.  В хотела не съм отсядала, защото си имаме вила там, но мястото е прекрасно, поне отвън.

# 7
Наистина е много хубаво. Ходили сме два пъти досега. Много мераклийски е направено, собствениците си живеят там изглежда и са си го направили като за тях си - уютно. Има детска площадка, езерце с патици и истинско сърне. Малко в ниско се пада и е влажно, но пък има минерална вода в джакузито - по-точно мини басейнче, перлени вани и фитнес. За храната - има какво още да се желае, но пък имат богато меню.
Какво повече му трябва на човек за една спокойна почивка... Hug
Само дето е тихо и спокойно. Ако предпочиташ по-оживено място, може би няма да ти хареса.  Simple Smile 

# 8
  • Мнения: 1 058
Знаете ли офертата им за Нова година. Изглежда много приятно място.

# 9
# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Минахме тази неделя да го видим-наистина е хубаво, но според мен за лятото. С това езеро и ресторанта навън Crazy В момента е много усойно, а механата беше доста запушена.
Иначе за Нова година им звъняхме още преди месец. Офертата беше 360лв. на човек, но всичко беше заето Mr. Green

# 11
Аз съм от този край и мога да кажа, че си заслужава да отидете там. За нова година цените надали ще бъдат много високи. newsm78 В Езерото наистина е много хубаво, зашото базата е нова, но и другите хотели не са за изхвърляне.  Thinking Предлагам на вашето внимание няколко адреса, където да намерите допълнително информацияhttp://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=144http://www.ezeroto.com/

# 12
  • Мнения: 273
Ето им сайта.
Хотел Извора в момента е най-читавото място в местността 'вили Костенец', всичко останало там е толкова западнало  Sad Миналия месец бяхме наблизо и минахме да го видим, отвън изглеждаше добре, нов и свеж. До колкото разбрах има топъл минерален басейн.

thumbsup И ние бяхме скоро там. Само да добавя-стаите са прилични и топли. Единствено бях неприятно изненадана, че сутрин ресторанта отваря в 9.30, а малката става в 8 и нямаше какво да закуси. Но, ако това го знаеш предварително, все ще измислиш компромисен вариант Wink

Общи условия

Активация на акаунт