За или против класическата хомеопатия

  • 2 916
  • 6
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Днес водих сина си при лекар, практикуващ класическа хомеопатия .
Говорихме доста време и реших да лекуваме сегашното заболяване на детето  с тези методи.

Но още съм доста объркана, основно от мненията за хомеопатията , които естествено са от "осанна" до "разпни го"   Thinking Thinking

Въпроса ми е ползвал ли е някой услугите на такива лекари, впечатления,мнения за начина на действие и ефекта

# 1
  • Мнения: 704
Днес водих сина си при лекар, практикуващ класическа хомеопатия .
Въпроса ми е ползвал ли е някой услугите на такива лекари, впечатления,мнения за начина на действие и ефекта

flavi, би ли те притеснило да споделиш при кого точно води сина си?

Въпросът ми е продиктуван не само от любопитство Simple Smile; с дъщеря ми имахме посещение при кл. хомеопат, но бих споделила мнението си ако "лицето" е същото ... иначе не виждам смисъл...

П.С. Категорично "за" или "против" ? ... - важно е дали на твоето дете би помогнала хомеопатията...

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Днес водих сина си при лекар, практикуващ класическа хомеопатия .
Въпроса ми е ползвал ли е някой услугите на такива лекари, впечатления,мнения за начина на действие и ефекта

flavi, би ли те притеснило да споделиш при кого точно води сина си?

Въпросът ми е продиктуван не само от любопитство Simple Smile; с дъщеря ми имахме посещение при кл. хомеопат, но бих споделила мнението си ако "лицето" е същото ... иначе не виждам смисъл...

П.С. Категорично "за" или "против" ? ... - важно е дали на твоето дете би помогнала хомеопатията...

Вали,казва се доктор Хаджиев, доколкото разбрах се е преместил от Свищов.
Моля те дори и да не същия сподели при вас как беше

# 3
  • Мнения: 19
здравей,flavi!аз в момента опитвам такъв вид лечение върху себе си.опитвам да се оттърва от фиброкистозна мастопатия и киста в гърдата.ходя при д-р виолета тенева.първият месец сякаш симптомите ми изчезнаха с магическа пръчка,а на втория месец след смяна на лекарството се появиха отново.искам да вярвам,че кл.хомеопатия е спасителен пояс.една майка ми сподели,че с помощта на д-р михайлова и хомеопатията е излекувала сина си от астма.незнам дали ние с теб сме улучили точният лекар.ако има майчета,ползвали услугите на посочените лекари,моля ви пишете и споделете с нас вашето мнение!

# 4
  • Мнения: 704
Вали,казва се доктор Хаджиев, доколкото разбрах се е преместил от Свищов.
Моля те дори и да не същия сподели при вас как беше

flavi, същият кл. хомеопат е  Simple Smile
Това, което мога да кажа е, че след посещението и предписаното х. лекарсво на дъщеря ми - не е правила повече ал. реакции.
Нямам представа за какво точно водиш сина си, но при моето детенце проблемът е /надявам се да мога да кажа - "бил"/ хроничен-алергия към белтъка на кравето мляко, и не само...

Взех си от него и една книга - най-общо разясняваща проблема с ваксините /ако проявяваш интерес- мога да ти я дам, да я прочетеш/.

# 5
Здравейте аз съм твърдо ЗА класическата хомеопатия .Благодарение на нея и на лекуващия съм сред вас.ОТ 14 години я използвам при нужда и резултатите са на лице.Прочетете в нета за хомеопатията и ще разберете същината и.Само ще споделя че аз бях на 13години и ми бе открито заболяването ЛУПУС/медицината все още неможе да лекува такива заболявания/а сега няма и следа от него.Единственото което мога да посъветвам хората който се лекуват с хомеопатия е да са много търпеливи /защото зада се излекува дадено заболяване се минава по обратния път на заболяването/и да дадат 1000% от себеси.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
"За" с всички ръце и крака съм. Особено след повлияването на гениталния ми херпес, въодушевен съм много!
Майчо с хомеопатия лекувам, себе си също и много съм доволен, препоръчвам горещо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт