Бъркате ли в...

  • 1 963
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
... джобовете?  Mr. Green

Всички си имаме килери, където лятото прибираме зимните дрехи и т.н

Тия дни усилено пренареждам Mr. Green и се изумих какви неща вадя от джобовете на прираните преди почти година дрешки...

Някакви телефонни номера при това писани от мен...за съжарение и да са били важни вече не помня чии са били newsm78

Любимите ми червени кожени ръкавици, които преди месеци помислих че съм изгубила, а те се подпъхнали лекичко зад хастара на палтото

А, да...Малката ме е заредила тихомълком с бонбони, че да не остана гладна...Малко зор ще видя докато ги изчопля от подплатата на сакото ама пустата му детска загриженост Laughing

Вие какво изравяте от позабравените джобове?

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 14:20 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 184
Ами най-вече забравени парички  Peace Случвало ми се е да намирам дори и банкноти по 50 лева, за които най-вероятно съм се ядосвала къде са отишли Laughing

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не бъркам, защото знам, че нищо няма да намеря.
Преди да се зазими, щателно е преровено

# 3
  • Мнения: 46 437
Не съм намирала  Grinning Преди да прибера изпразвам всичко, изпирам и тогава прибирам  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 665
Еййй, къде е Перето да се възрадва Simple Smile Simple Smile Wink

# 5
  • Мнения: 3 154
Най-много билет за влак съм вадила. Нищо интересно няма по тез джобове Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 406
о да, намирам!
най- ме е яд на мъжлето, като вадя употребявани хартиени кърпички , скатани на топчета .
в моите джобове- нищо, но от неговите вадя мноооого монети, кутии цигари, запалки, захарчета,листчета, билети за автобус и дори старата му шофьорска книжка, която той обяви за изгубена и плати глоба...

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 14:46 от boomerang

# 7
  • Мнения: 235
Изпразвам ги преди да ги прибирам , ама все пак бъркам с надежда , току да открия нещо

# 8
  • Мнения: 766
Ами най-вече забравени парички  Peace Случвало ми се е да намирам дори и банкноти по 50 лева, за които най-вероятно съм се ядосвала къде са отишли Laughing

Само дето намирам по-малки суми   Wink

# 9
  • Мнения: 2 849
Не съм намирала  Grinning Преди да прибера изпразвам всичко, изпирам и тогава прибирам  Simple Smile
PeaceСъщата съм .После ходи си намери нещо . Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 920
Аз пък намерих 50 000. Пукнах се от яд. Иначе бъркам като закъсам за пари. Любим източник на доходи са ми скиорските екипи с всичките им джобченца и копченца.

# 11
  • Мнения: 2 040
Парички намирам, телефонни номера без имена на тях, някоя касова бележка ... ей такива неща ..  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
В джобовете рядко бъркам, защото зная, че няма да намеря нищо по-различно от някоя касова бележка или жълти стотинки. Пък и якетата обикновено ги пера преди да ги зазимя  Wink Но дамските чанти са нещо съвсем различно. Когато ги сменям нямам навика да изваждам всичко, вземам само ключовете за у нас, личната карта и ако има някакви гримове, всичко отанало зарязвам вътре. Намирала съм купища запалки, какви ли не документи, кутии с цигари, пакетчета дъвки, скъсано сребърно колие... три пъти ходих да се снимам за книжка, защото снимките два пъти изчезваха- е, стояха си по джобовете на чантите  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Бъркам Laughing и редовно откривам пари, бонбони и дъвки, изостанали от миналия сезон. Rolling Eyes

# 14

Общи условия

Активация на акаунт