Термометър

  • 2 672
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Момичета да Ви питам този термометър добър ли е- http://www.family-bg.com/catalog/prX_1171.htm ?
Или ако сте доволни от някой кажете, защото се чудя как да измеря температурата на малчо.Моля помогнете, защото не ми е удобно в дупето или под мишничката!

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
аз ползвам цифров който е биберон. Удобен е

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 714
за бебчовците наистина е най-удобно да мериш с термометър-биберон, но той дава малки отклонения. Иначе аз ползвам електронен на "Самсунг" и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 8 917
Ползвам дигитален ОМРОН под мишницата - мери за секунди Peace

# 4
  • Мнения: 1 117
Използвам дигитален.Бързо и лесно се мери с него.

# 5
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
И аз ползвам дигитален за подмишничката.

# 6
  • Мнения: 184
Извинявам се че се намесвам в темата, но искам да ви попитам дигиталните термометри не дават ли отклонения.Аз използвах такъв на citizen (дано вярно да съм го изписала), когато беше по-малък големият ми син. Но той даваше отклонения(меко казано), така детето ми вдигна 40градуса, а дигиталния си показваше 38градуса. Възможно ли е да е бил менте? Защото се чудя дали да си взема нов за бебчо, ама искам да съм сигурна, че отчита вярно. Все пак този тип термометри са доста по практични, особено за деца.

# 7
  • Мнения: 3 042
Момичета да Ви питам този термометър добър ли е- http://www.family-bg.com/catalog/prX_1171.htm ?

Имам такъв и съм доволна.

За щерката навремето ползвах термометър биберон и също бях доволна. Но тя дълго ползва залъгалка и нямах проблем с меренето до към 3г. След това мерех под мишницата.

# 8
  • Мнения: 2 849
И аз за термометър да попитам .Сори ,че в чуждата тема . PeaceИмам един ,който се лепи на челото .Колко е верен ?Някой използвал ли е такъв ?

# 9
  • Мнения: 2 019
И аз ползвам дигитален за подмишничката.
Peace

# 10
  • Мнения: 8 242
Лелееее толкоз пари за термометър  #Crazy
Аз меря с обикновен дигитален под мишницата.. Понякога сверявам със съвсем обикновен живачен - точен е  Peace

# 11
  • Мнения: 2 015
Трудно ми е под мишницата, защото все се криви и ми се иска да е нещо с което да е бързо и да не го мъча.За това ми хареса този, но не знам, да ли е хубав, че толкова пари на вятъра.Аз иначе мерих и с дигитален под мишницата и с обикновен живачен, но показват различно и вече напълно се ошашавих #Crazy.

# 12
  • Мнения: 1 097
ми аз меря с дигитален за 1 минута. Струва 1,50 лв. Първо меря мойта Т, псоле на бебето. Та ако има отклонения, да си покаже първо на мен  Wink

# 13
  • Мнения: 55
Здрасти Меше!
Моето мнение е че най точния метод е меренето в дупето като смъкваш 5 единици няма смисъл от толкова скъп термометър защото които и педиатър да попиташ всеки ще ти каже че електроните  дават отклонения.Аз не вярвах в началото аз мерех с електронен биберон но стана така че той ми изкара ангелите когато се убедих че педи-то е била права.И мен в началото ми беше гадно и жал да меря в дупето но се престраших и сега само така си меря температурата на малката. 10

# 14
  • Мнения: 135
Ние ползваме дигитален на Чико - около 15-16 лв. е

Общи условия

Активация на акаунт