Мами я подскажете за името на един крем за лице?

  • 746
  • 6
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Става въпрос за избелващ крем за лице.Някъде бях чела за името, но не мога да го намеря.Появяват ми се някакви петънца като лунички.Мажа се редовно с крем Ахромин, който също е избелващ, има известен резултат, но..... май не е достатъчен.За този крем, за който четох някъде тук знам,че също е български. Името беше нещо подобно на Бел Мел .... нещо такова.Та някой ако го ползва нека ми подскаже, че от няколко дни се опитвам да се сетя. Peace
Благодаря предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 1 629
Био Трейд. Пусни търсачката, ще ти излязат доста теми.

# 2
  • Мнения: 113
 Nai - dobre otidi v nqkoq apteka ili parfumeriq i si poiskai tester na nqkoq marka za da go probva6 i da razbere6 dali ti pasva na kojata.A kolkoto do marka ne moga da ti prepora4am,tai kato ne sam izpolzvala takiva produkti,no vsi4ki uvajava6ti sebe si marki predlagat izbelva6ti serii,zavisi do kolko ti se davat za krem dontknow

# 3
Най-вероятно говориш за крем "МЕЛАБЕЛ".Пробвала съм го, но не съм особено доволна.  Аз имам петна от бременността  и най-добре ми действа един крем на ВИШИ. Сега пък съм решила да пробвам с ТРИО-Д. Тук някой го беше препоръчал.

# 4
  • Мнения: X
Трио-Д наистина върши работа - преди около 2 години с такъв крем много бързо ми изчезнаха петната. Но може би трябва още малко да се изчака слънцето да не е толкова силно /поне при нас сега са си направо летни дни/, за да не се получи обратен ефекта. Аз живот и здраве като родя смятам с трио-Д  да си третирам петната, които ми излязоха по време на бременността.

# 5
  • Мнения: 4 076
Става въпрос за избелващ крем за лице.Някъде бях чела за името, но не мога да го намеря.Появяват ми се някакви петънца като лунички.Мажа се редовно с крем Ахромин, който също е избелващ, има известен резултат, но..... май не е достатъчен.За този крем, за който четох някъде тук знам,че също е български. Името беше нещо подобно на Бел Мел .... нещо такова.Та някой ако го ползва нека ми подскаже, че от няколко дни се опитвам да се сетя. Peace
Благодаря предварително. Hug
Мелабел,български,не е скъп.Има го по аптеките.
Ползвах го,но не получих ефект,а и някои от съставките му не ми харесаха.
В момента ползвам Елисина-подарък ми е,кремът е чилийски.Ако има полза,ще се похваля.

# 6
  • BG
  • Мнения: 390
 Аз имам петна от бременността  и най-добре ми действа един крем на ВИШИ.
Кой на Виши, че и аз имам петна от бременноста.

Общи условия

Активация на акаунт