Хайде мъже,кажете,ако сте кривнали от пътя:)/изневерили/......

  • 1 458
  • 18
  •   1
Отговори
.....как се държите в къщи?
Как гледате да "замажете" гузната си съвест?
Ако тази с която сте изневерили на половинката ви е харесала повече в леглото,какво правите,продължавате ли да го правите с половинката и как е,сравнявате ли,мислите ли в такива моменти за "тигрицата",която ви остави без дъх?
A някога хващали ли са ви в изневяра?


Просто разкажете....само не казвайте,че никога не сте попадали в такава ситуация!

Ако искат и дами може да се включат,да разкажат/неприятно е/,ако са хващали съпрузите си в изневяра.

# 1
  • Мнения: 1 451
Аман беееее  ooooh!

# 2
Защо Аман,от кое Аман Simple Smile
от това,че искаме много да знаем ли?

# 3
  • Мнения: 1 451
Ахам, искате да знаете, а вие да се криете, ама няма ви кажа за моя опит. Щото ще почнете да си тормозите мъжете в къщи още повече  smile3534

# 4
Ами то повечето като разберем,се разделяме с тях/аз така направих/,ама поне да знаем защо сте го направили,какво ви е провокирало,какво сте изпитвали...

# 5
  • Мнения: 1 451
Много ви е слаб ангела, щом се разделяте. Опитайте да задържите човека де Simple Smile

# 6
Ами аз да си кажа честно,търсих от известно време "повод" някакъв за да го напусна,та това ми беше основателната причина,да го изкарам него виновен и да си тръгна като победител ...но това е друга тема.
Айде де,кажете по темата ми нещо...ееее,няма смели мъже ма*ка му

# 7
  • Мнения: 1 451
Темата за изневярата е може би най-масовата в този форум. Наред със зодиакалните. Ако поровиш по следващите страници ще срещнеш много такива теми и можеш да прочетеш. Какво ви накара, какво си мислехте докато и т.н. Но предполагам и за тази ще се намери кой да пише. МОже би сутринта ще има повечко хора.

# 8
Смелите мъже сега чукат. От тях чакай отговори утре. Сега тук сме само тези дето не са смели и са на "сухо". Grinning

# 9
Е,ок,ще видя утре смелите какво ще напишат  Simple Smile

# 10
Темата за изневярата е може би най-масовата в този форум. Наред със зодиакалните. Ако поровиш по следващите страници ще срещнеш много такива теми и можеш да прочетеш. Какво ви накара, какво си мислехте докато и т.н. Но предполагам и за тази ще се намери кой да пише. МОже би сутринта ще има повечко хора.

Ами svil,порових се,но никакво смислено изказване на мъж не срещнах.....повече си "чешете" езиците/в случая пръстите/!!! Хайде де,вие сте силните половинки,признайте си/а сте и анонимни тук/.

# 11
  • Мнения: 1 451
Хайде ще ти отговоря.
Като за начало аз не съм анонимен тук. До вчера аватар ми беше снимката ми. Свил съм тук и в реалния живот. Четат ме достатъчно хора, които знаят кой съм.
Та значи, изневерих на бившата си съпруга от липса на внимание от нейна страна. Както се оказа по-късно тя си е имала връзка месеци преди аз да се присетя да кривна от пътя. В нощта, в която аз съм и изневерил тя пак е била с любовника си.
Чувствах се гузно. Ако знаех какво е вършела тя през предходните 6 месеца, едва ли щях да съм гузен. Факт е, че на другия ден се държах много внимателно с нея, макар че по принцип така си се държах преди да ни започнат проблемите.
С тази, с която го направих не ми е харесало повече, отколкото със съпругата ми. Отделно, че от притеснение и аз не справих особено блестящо. Това не омаловажава факта, че съм бил с друга. Когато свърших и минах през банята си мислех следното: Баси ква простотия свърших!

Доволна?

# 12
 newsm10  Доволна  Kiss  Kiss  Kiss от мен

# 13
  • Мнения: 1 517
Следващия?

# 14
  • Мнения: 1 462
Аз не разбрах ти тясна ли си или и пожарогасител влиза?

Общи условия

Активация на акаунт