100 гр. сладки-отзиви?

  • 5 500
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326
Дайте някакви отзиви за тези сладкарници....детето скоро има рожден ден и съм намислила да купя тортата, пък и други работи от там. А какви са им цените на торите и соленките? И вкусни ли са?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 610
Аз мога да кажа само добри отзиви,направо отлични-поръчвала съм за сватбата,за Рожден ден веднъж и два пъти за кръщене-бяха страхотни и на вид и на вкус.При тях поръчката е според броя на парчетата и съответно пълнежа,но да знаеш ,че парчетата са големи и в повечето случаи излизат повече броя от поръчаните.Като цяло са много добри(само да не прозвучи много като реклама,ама си е така),ако нещо друго те интересува,питай.И весел празник Simple Smile

# 2
  • around the world
  • Мнения: 651
Аз мога да кажа само добри отзиви,направо отлични-поръчвала съм за сватбата,за Рожден ден веднъж и два пъти за кръщене-бяха страхотни и на вид и на вкус.При тях поръчката е според броя на парчетата и съответно пълнежа,но да знаеш ,че парчетата са големи и в повечето случаи излизат повече броя от поръчаните.Като цяло са много добри(само да не прозвучи много като реклама,ама си е така),ако нещо друго те интересува,питай.И весел празник Simple Smile
И ние по принцип много ги обичаме, много са вкусни, а и на сладките и соленките както и на много други неща наистина им личи че са домашно правени. За съжаление от миналата седмица вече съм малко резервирана към тях. Отидохме с малкия след градината да му купим нещо сладко , детето си избра един шоколадов десерт и...в десерта му имаше един ужасно дълъг черен косъм. Малчо  ме попита защо това е вътре, на кой е и куп други неща. В крайна сметка сам се отказа да от десерта си, а и от тогава не е и питал за 100 гр. сладки. Беше доста неприятно и поне за сега май скоро няма да ходим там за сладки неща, а ни мече любимо място и на двамата Sad ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 146
Много обичам вкусотийките им - и солените и сладките. Тортите също са страхотни. Не са от най-евтините, но си заслужава Peace

http://www.100gr-sladki.com/

# 4
  • Мнения: 391
Детските торти са между 2,60лв и 2,80лв на парче, в зависимост от пълнежа.

# 5
  • Мнения: 7 474
Трета година от тях поръчвам торта  Laughing Обикновено поръчвам 15 парчена, които стават на 25. Тази година си поръчах пълнежа да е шоколадов мус  и се надявам да е вкусна . Praynig

# 6
  • Мнения: 1 599
Така, хубаво, че си пуснала тази тема, че да си излея яда!
По принци и аз бях с много добри впечатления от тези сладкарници. НО поръчах на Ади за първия му рожден ден торта от там и по-точно от сладкарницата до Хотел Радисън. Платих, разбрахме се за надписи, пълнеж, всичко...и понеже трябваше да я взема в неделя, а те отваряха в 10,00ч. се разбрахме, че мога да я взема от сладкарницата им в Редута. Там е и цеха. Супер, на мен ми е по-удобно, по-близо...перфектно. Оивам на рожденния ден на дето с него барабар и какво става - тортата не е поръчана от сладкарницата в цеха ВЪОБЩЕ. Щях да припадна! Аз чакам гости в 10.30, те ми казават,ч е тортата която съм си поръчала и платила 2 дена преди датата не е готова. А осен това не можели да ми я направят, защото имали много сватбарски торти..
 
Това е. Верно е, че Ади е малък и не разбира, но да ти убият цялото желание за празник още от сутринта!!! Много бях разочарована...и просто не искам да тъпя повече там

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
АЗ поръчах за 1вия РД на мели ето тази торта
,

ето какво получих


иначе беше много вкусна
Петифурите им също са върха!

# 8
  • София
  • Мнения: 11 655
А някой поръчвал ли е от тях погача и знае ли каква е цента?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Ybag&Mell , уникално, просто... според мен е трябвало да говориш с шефката им...ако е видяла какво ви дават, сигурно щеше да ги обезглави. Не, че е лоша тортата, но все едно не е от там...

Аз съм много доволна от сладкарницата, ползвам я от години и нямам забележки (засега). Нито към вкуса, нито към вида. Отделно, че живея наблизо и през ден купувам по нещо.
Тортата на дечко ми я направиха даже по-хубава, отколкото на снимката. Дори сложиха отстрани украса, за която не съм плащала допълнително, но си поисках да я има.
Ето две снимки на тортата...в цял вид, защото после рязаният мечо изглежда ужасно..с пълнежа Blush
снимка 1 Тук има една дупка от фойерверката, която забиха от ресторанта в тортата
снимка 2

Парчетата бяха минимално количество, мисля 12бр, но повече от половината торта остана, вижда се колко е голяма.

# 10
  • Мнения: 1 520
Аз поръчах преди седмица торта за рождения ден на млакия. Всички бях авъзхитени. Беше много вкусна.  Правят каквото си пожелаеш. Имат 6-8 пълнежа, ти си избираш. Цените са на парче между 2.50 и 2.80. Колкото парчета заявиш, толкова плащаш.
Нямам забележки.

# 11
  • Мнения: 1 983
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1290987
това беше тортата на Вики за сегашния й р.д., излезе 30 лв и около 13 големи парчета, беше адски вкусна, отделно, че съм купувала и разни други неща от там, много съм доволна Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 899
И аз съм от недоволните - не че не са вкусни тортите, вкусни са. Но когато си поръчвам сватбена торта цялата в бяло, не се кефя на розовите цветчета сложени от някой си голям разбирач. Да не говорим, че това което бяха направили като украса хич не беше като в каталога. Повече оттам нищо не взимам  Close

# 13
  • София
  • Мнения: 1 326
Такааа, аз реших да поръчам от там...ще видим какво ще стане, но съм малко обезпокоена, защото си купих за вкъщи малки пастички, в които имаше доста черупки от орехи  Sad , дано всичко е наред с тортата  Praynig . Отделно си поръчах и солени хапки, за да не се мъча да редя много трапезата.

Maris , много съжалявам, че се получило така с вас, представям си какво ти е било......

# 14
  • Мнения: 1 655
Аз доколкото знам това е една от двете фукли, разделили са се и всяка си има нова сладкарница, много са им оригинални тортите и с мног различни пълнежи и оригинални!Е скъпи са но си заслужават според мен, новаторски са им нещата

Общи условия

Активация на акаунт