за третата сливица

  • 1 051
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте  Stuck Out Tongue имам въпросче синът ми е почти на 5 годинки без три месеца и лекър ми - специалист ми каза ,че трябва да му се махне третата сливица . Много ми е притеснено  Cry , веднага потърсих второ мнение от лекърка в пъвра градска болница и тя каза че е добре да се махне. Някои може ли да ми разкаже как стоят нещата.

# 1
  • Мнения: 356
Тази тема вече е пускана и имаше много интересни мнения. Поразрови и ще я намериш. При майката, която я беше пуснала вече имаше и резултат.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
На големия ми син 2 пьти е вадена. На 4г. я извадиха защото имаше частична глухота и се оправи. Но сливицата пак порасна ина 5г пак сьщото. Слава Богу след 2рото вадене няма проблеми. Значи от 3та сливица имаше проблем с ушите и носа. Вечно беше с тежка хрема. Иначе ни я вадиха с пьлна упойка и двата пьти в 5та градска б-ца. Стои се 3-4 дена в б-цата и се прибираш. Не е много болезнено за детето само от упойката се чувстват кофти.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: irena petkova
Стои се 3-4 дена в б-цата и се прибираш. Не е много болезнено за детето само от упойката се чувстват кофти.


 Arrow как 3-4 дни???  #Shocked
 
Самата процедура е много кратка - около 10мин.
После съвсем лесно се излиза от упойката без никакви проблеми и всичко е ОК.
На щерката съм вадила веднъж само 3-та и веднъж всичките(3-тата беше пак малко порастнала). Дори тогава седяхме от сутринта до 16.30-17.00часа в Транспортна б-ца. После си тръгнахме.
След ваденето на 3-тата сливица тя се възстанови до вечерта, а след ваденето на всички -- до 2-я ден след операцията.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Защото, Шани и2та пьти бяхме с пьлна упойка и затова казвам, че трудното беше после. При Вальо беше по- сложно , защото му слагаха и макаричка в ухото, втория пьт. Иначе, ако е с местна упойка е така, както казваш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт