препоръчайте нещо за усилване на апетита

  • 7 318
  • 18
  •   1
Отговори
моля, препоръчайте нещо/напитка, витамини или таблетки/ за усилване апетита на 2,6  годишно дете.
благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Сиропче - Киди

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
КИДИ или витамини ЦЕНТРУМ

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
П4елно мле4ице и витамини Мултисанустол.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: jakinik
П4елно мле4ице и витамини Мултисанустол.

Ей, внимавайте с пчелното млечице, особено при деца. За бебета пък мисля, че изобщо не е подходящо!

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Vache
Цитат на: jakinik
П4елно мле4ице и витамини Мултисанустол.

Ей, внимавайте с пчелното млечице, особено при деца. За бебета пък мисля, че изобщо не е подходящо!


Аз давах пчелно млечице на щерката  (беше около 4-5год.) и какво се получаваше:едвам поглъщаше нещо от храната си  feeding  и още недовършила   tiptoe  и хоп-бягаше в WC-то  Toilet  . Та такова е нашето 'лечение' на безапетитието.  #Silly

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Шани
Цитат на: Vache
Цитат на: jakinik
П4елно мле4ице и витамини Мултисанустол.

Ей, внимавайте с пчелното млечице, особено при деца. За бебета пък мисля, че изобщо не е подходящо!


Аз давах пчелно млечице на щерката  (беше около 4-5год.) и какво се получаваше:едвам поглъщаше нещо от храната си  feeding  и още недовършила   tiptoe  и хоп-бягаше в WC-то  Toilet  . Та такова е нашето 'лечение' на безапетитието.  #Silly


Ауууу, горката #Silly  #Silly  #Silly
Аз знам, че пчелното млечице се произвежда само от пчелата-майка и е страшно концентирани белтъчини. Имам една рецепта, която помага за усилване на организма. На една приятелка го бърках когато й правиха химиотерапия Sad и веднага й качваше показателите. Иначе може да се прави всяка пролет от здрави хора и се чудя дали тази пролет да не го забъркам за нас. Ползват се всички пчелни продукти!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Перитол Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Цитат на: dodo_dodo
Перитол Wink


Това пък защо за апетит? То не е ли антихистамин или си измислям?
Не знам защо ужасно се притеснявам да давам на Сиси препарати от групата  Rolling Eyes ефекта при нея е 'надрусване'... давала съм Калергин и Зиртек и още ме е яд. Cry

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: dodo_dodo
Перитол Wink


и това съм давала...без резултатно  Cry  Cry  Cry  за жалост беше при щерката и това "чудо"   Sign Exclamation

 Arrow Флаш - страничните ефекти са важни в случая  Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: Flash*
Цитат на: dodo_dodo
Перитол Wink


Това пък защо за апетит? То не е ли антихистамин или си измислям?
Не знам защо ужасно се притеснявам да давам на Сиси препарати от групата  Rolling Eyes ефекта при нея е 'надрусване'... давала съм Калергин и Зиртек и още ме е яд. Cry


Ох, знам... Sad
Ама нали знаеш Неволята като дойде....
По принцип Перитола е антиалергично средство, но един от страничните му ефекти и то силно изявен е силно увеличеният апетит. Та понеже Денис е кожа и кости / скоро нали го коментирахме в дир-а/ силно обезпокоена помолих педиатъра за съвет. Той ми го предписа за 10 дена.
Наиситна поувеличи му се апетита, но не бих казала, че имаше трайно действие. Докато го пиеше - хапваше чат-пат.
Като го спряхме той пък взе че се разболя и сега е тъжна картинка...чудя се вече и аз какво да му давам. И пчелното млечице давах - пак нищо. Сега сме на Киди - ефект = 0 Sad

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: dodo_dodo
...Докато го пиеше - хапваше чат-пат.
Като го спряхме той пък взе че се разболя и сега е тъжна картинка...чудя се вече и аз какво да му давам. И пчелното млечице давах - пак нищо. Сега сме на Киди - ефект = 0 Sad


 Arrow просто не знаеш как ти съчувствам и знам за какво говориш!  Sad

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: Шани
Цитат на: dodo_dodo
...Докато го пиеше - хапваше чат-пат.
Като го спряхме той пък взе че се разболя и сега е тъжна картинка...чудя се вече и аз какво да му давам. И пчелното млечице давах - пак нищо. Сега сме на Киди - ефект = 0 Sad


 Arrow просто не знаеш как ти съчувствам и знам за какво говориш!  Sad


Ерик е по-тежък от него Cry

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Шани
Цитат на: dodo_dodo
...Докато го пиеше - хапваше чат-пат.
Като го спряхме той пък взе че се разболя и сега е тъжна картинка...чудя се вече и аз какво да му давам. И пчелното млечице давах - пак нищо. Сега сме на Киди - ефект = 0 Sad


 Arrow просто не знаеш как ти съчувствам и знам за какво говориш!  Sad


Ерик е по-тежък от него Cry


 Arrow и при нас е на път това да се получи.
Щерката-7г.=21кг.
Синът-1г.=13кг.

А тя непрекъснато го носи...  #Crazy

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: Шани

 Arrow и при нас е на път това да се получи.
Щерката-7г.=21кг.
Синът-1г.=13кг.

А тя непрекъснато го носи...  #Crazy


Добре де, какво им става на тия деца Confused
При вас как се получи това безапетитие ? Вследствие на конкретна причина ли е или просто детенцето си е злоядо по рождение ?

Общи условия

Активация на акаунт