Mnenie za edna kolichka

  • 719
  • 10
  •   1
Отговори
Zdraveite mami! Hug Purvo iskam da se izvinia che pisha na latinica no mi niama kirilicata i ne mi otvaria kredora! Skoro mi predstoi da rodia i mnogo sam si haresala tazi kolichka http://www.pakostnik.com/pics/5495445667.jpg poneje mi kazaha naskoro che ne bili mnogo dovolni che duhalo na bebeto i che se bila potroshila na purvia mesec newsm78 se razocharovah... No kato sam vidiala purvo neia i nemoga i nemoga da si haresam druga.Drugoto koeto mi kazaha e che ne liaga do krai koeto moje da se reshi za nachalo s port bebeto taka za purvite meseci pone! Niakoi polzval li e i ima li mnenie? Blagodaria predvaritelno   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 428
Количката и на мен много ми харесва и това, което съм чела е, че са удобни. Но май бяха за след 6мес newsm78 Май нямаха напълно легнало положение. Ти това провери ли го?

# 2
Da niama napulno legnalo, liaga ama mi se struva che ne e udobno za novorodeno za tova mislia da polzvam port bebe za purvite ni meseci.. za sled 4-5 mesec dali ste e udobno tova ne pulno legnalo polojenie Simple Smile golemi kolebania otnosno tazi kolichka ama kato sme si ia haresali...  Blush

# 3
  • Мнения: 22 520
Da niama napulno legnalo, liaga ama mi se struva che ne e udobno za novorodeno za tova mislia da polzvam port bebe za purvite ni meseci.. za sled 4-5 mesec dali ste e udobno tova ne pulno legnalo polojenie Simple Smile golemi kolebania otnosno tazi kolichka ama kato sme si ia haresali...  Blush
Вземи си зимен кош за началотоПорт-бебето не е за продължително използване.

# 4
  • Мнения: 643
Да бе тази количка, сякъш има зимен кош, скоро видях една мама с такава със зимния кош, може би идва малко по скъпичко, но си е по добър варинат, за новородено, а и без това ще хванеш зимните месеци, та зимния кош ще ти е доста полезен

# 5
  • Мнения: 2
Mai sus zimnia kosh nai-dobre ste e Simple Smile)) a niakoi dali ia e polzval? Dali sa dovolni mamite?   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 455
Не се сещам на коя фирма е тази количка,но според мен е много важно да ти завива предната гума защото на чиполино не завива и не е удобна.Моята е на Кангаро триколка и съм много доволна!

# 7
  • Мнения: 4 428
Не се сещам на коя фирма е тази количка,но според мен е много важно да ти завива предната гума защото на чиполино не завива и не е удобна.Моята е на Кангаро триколка и съм много доволна!

На Чико е. Предното колело завива

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Тъй като ще имаш зимно бебе е хубаво количката да е "по-загътана", за да му е топло на бебока. Само с този вариант няма да стане, ако има зимен кош  вземи и него.
Количките на Чико са хубави, навсякъде хубави неща съм чувала за тях.

# 9
  • Мнения: 43
Преди време моя приятелка си я беше харесала. Тя има пълно легнало положение но има два огромни (поне за мен) недостатъка - адски е тежка и заема огрмно място в колата. Даже и сгъната е много голяма. За тази цена може да се вземе нещо далеч по функционално. Преди малко гледах една тема за бебе конфорт и PLAY погледни я може да ти е от полза.

# 10
  • Мнения: 2
Да към 11 кг. е ама голямо чудене е с таз количка  Laughing благодаря ви много   bouquet тук няма кои знае какъв избор за това сме се спрели на това сега дано да сме доволни  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт