Какъв препарат използвате за перящата прахосмукачка?

  • 23 863
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Кажете, че без малко да унищожа новата прахосмукачка!Купих си Медикс за килими и като започна да мята една пяна през филтъра,без думи!Съпругът ми изпадна в амок!Сега се чудя какво да използвам.Казаха ми с Вениш за килими  се чистело чудесно, но на опаковката пише,че е за ръчно пране и се чудя дали историята няма да се повтори! Rolling Eyes

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
За Рейнбоу, освен техния си препарат, съм ползвала без проблем и Вениш за килими.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 146
Имам прахосмукачка Зелмер /перяща/ и аз сложих Вениш за килими и се почна една пяна отзад ужас. Като допълнение към това се запушиха и дюзите и не пускаше вода. Слагай от препарата който е с прахосмукачката.

# 3
  • Мнения: 1 243
Каква е тази перяща прахосмукачка? За парна машина ли става въпрос? newsm78 Извинете за невежеството...

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ivuncho - каква марка е перящата ти прахосмучка?

# 5
  • Мнения: 1 030
Значи,моята пере само с ВИНЕШ но  1.Принципа е,пуска вода с препарата на желаното място.2.Четката пере вече.3.Филтъра изсмуква всичката мръсотия,получава се нещо страхотно даже ухае на свежо.Но ВЕНИША е за килими или мукети.Успех!  bouquet                                                                                                                     

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз за Медикс много не си спомням, май 1 път съм ползвала. Но през цялото време я използвах с един препарат на Иплонг - Карпет Клинър и бях доволна. За няколко години обаче ми омръзна всеки втори-трети уикенд да пера килими (бели) и сега си караме на паркет ...

# 7
  • Мнения: 135
Прахосмукачката е Бош.Има два резервоара,един за вода с препарат и един за чиста вода.Стандартен принцип на работа- първо пускаш препарата и след това плакнене.Вчера си купих някакъв немски шампоан за килими и дамаски,който е и за прахосмукачки- ТУБА.Ще видим каква ще я свърша този път.... Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 065
виждам, че е старичка темата, но ми се струва подходящо мястото за питане. и може би по- специално към Djiji, защото виждам че има същата прахосмукачка. в книжката към прахосмукачката пише следното:
"забранено е засмукване на вода с почистващ препарат различен от FOUNTAINHEAD на фирма BUTCHERS"
"фирма ZELMER гарантира добър ефект на почистването и безотказна работа на прахосмукачката само при използването на течен препарат FOUNTAINHEAD на фирма BUTCHERS"
разбирам, че е важно да се пере със специален препарат, ама пък чак и марката да е забранено да се сменя newsm78

# 9
  • Мнения: 152
в книжката към прахосмукачката пише следното:
"забранено е засмукване на вода с почистващ препарат различен от FOUNTAINHEAD на фирма BUTCHERS"

Да но въпросната прахосмукачка, ако не се лъжа, се продава с 10тина пакетчета препарат, който не е на фирма BUTCHERS, така че всеки сам да си реши.......

# 10
  • Мнения: 2 196
Бингола за машинно пране на килими и дамаски - около 2лв/500мл.

# 11
  • Мнения: 1 065

Да но въпросната прахосмукачка, ако не се лъжа, се продава с 10тина пакетчета препарат, който не е на фирма BUTCHERS, така че всеки сам да си реши.......

точно така- препаратът е "анонимен"  Wink
 Бианка, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт