От едната гърда суче, от другата не иска. Съвети?

  • 506
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Посъветвайте ме моля какво да правя. Доскоро имах запушен канал на дясната гърда. Сега това се оправи, мляко имам и в двете гърди достатъчно, даже в повече. Но от тази със запушването тече по- трудно, малкия си суче от нея добре. От другата обаче тече много силно и той се дави и не иска да суче- дърпа се и плаче. Опитах да изцедя известно количество и тогава да му я предложа - никакъв успех. Неуспешна беше и смяната на позата - даже няколко пози. И незнам какво да правя newsm78

# 1
  • Мнения: 1 878
Давай първо от трудната и като се умори предлагай лесната Mr. Green - аз така ги бях кръстила мойте за да ги различавам и при нас имаше ефект - трудната стана по-лесна, а лесната намали леснотията  Crazy така се уреголираха , че сега ги бъркам  Laughing

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако оставиш течащата да изтече малко и после да му я предложиш? Да не би силната струя мляко да го дави и затова да отказва? Като е сънен, яде ли от нея?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Предното хранене точно така направих - нахраних го още сънен и яде.. Бу, точно там е проблема, че се дави и явно това не му харесва. Аз и като изцеждам забелязвам, че тече ужасно силна струя за разлика от другата гърда. Сега ще пробвам да я оставя да потече известно време и тогава ще дам пак...Мерси за отговорите  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 926
А кърмила ли си легнала от по-пускащата гърда? Имам предвид легнала по гръб и бебето отгоре ти? Така гравитацията ще помага струята да не шурти бясно навън.
Пиши кои точно пози си опитала, за да мислм още вариации Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Асинка, това не съм го пробвала Peace Но на следващото кърмене ще съм така Heart Eyes Ще докладвам после  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 917
И Гери си имаше предпочитание към едната - не го намирах за странно Peace

Общи условия

Активация на акаунт