Въпрос към ползващите Dondolino Peg Perego

  • 536
  • 3
  •   1
Отговори
Моля за съвет тези които вече имат и ползват столче DOndolino, тъй като искам да го купя за подарък.Вече ходих до магазина и го видях, хубавото беше че се бях информирала предварително и знаех за какво става дума, защото продавачката определено не беше наясно с функциите му, та трябваше аз да и разкажа   Rolling Eyes

Това с люлката не ми стана много ясно как функционира, нещо не му беше наред на самото столче или наистина се люлее само когато бебчо е седнал в столчето?
И друг въпрос, стабилни ли са, всички бутони за регулиране на височина и на облегалката издържливи ли са за ежедневна употреба и каквото друго се сетите да споделите.

Благодаря ви предварително за пмоща

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 076
Това с люлката не ми стана много ясно как функционира, нещо не му беше наред на самото столче или наистина се люлее само когато бебчо е седнал в столчето?
И друг въпрос, стабилни ли са, всички бутони за регулиране на височина и на облегалката издържливи ли са за ежедневна употреба и каквото друго се сетите да споделите.
Столчето е супер. Сигурна съм, че приятелката ти и бебока много ще му се зарадват! Laughing Относно люлеенето- натиска се един бутон (отстрани отдолу вляво и започва да се люля (със или без бебе). Може да е нямало поставени батерии и затова да не е тръгнало! newsm78 newsm78 newsm78
Също така има и музичка (и за там трябват батерии). На мен брат ми му сложи един адаптер и сега ми работи на ток, че тези батерии много бързо ми заминаваха! Иначе е супер стабилно, почиства се много лесно! Определено си заслужава парите! С три думи:страшно съм доволна!!! Хубавото е, че става за люлка за по-малко бебче (пише, че може да се ползва от новородено, ама аз, в интерес на истината, започнах да слагам бебка вътре да се люля от двумесечна възраст! Това е, ако имаш други въпроси, не се притеснявай да питаш! Успех!  bouquet

# 2
Благодаря ти за бързия отговор.
Само не знам каква е причината тогава столчето да не се люлее само, в смисъл бръмчеше си нещо, копчето го намерихме след като погледнах в книжката и прочетох обяснението, понеже дамата не ми вярваше че се люлее. Най вероятно батериите са били стари и с не достатъчно сила да захранят люлката, а продавачката набързо поради незнание намери разрешение на въпроса като каза че работи само когато бебчо е седнал в столчето. И ме накара да се замисля, че незнаеше за тази функция а веднага разбра какъв е проблемът.
Но като цяло, значи мога да съм сигурна че е качествено и хубаво и ще зарадвам мама и бебчо?!
Благодаря още веднъж!    bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 076
Но като цяло, значи мога да съм сигурна че е качествено и хубаво и ще зарадвам мама и бебчо?!
Определено ще ги зарадваш! А за качеството изобщо не се съмнявай! Аз лично гарантирам! Hug Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт