въпрос

  • 607
  • 12
  •   1
Отговори
здравейте мами Simple Smile искам да попитам тези от вас които са пили противозачатачни колко време след като са ги спряли са забременяли  Laughing

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Повече от година и половина.
Но при мен се оказа, че имам друг проблем, който възпрепятстваше забременяването, така че не съм показател в случая.

# 2
  • Мнения: 959
след 2месеца

# 3
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Спрях ги и на следващия месец забременях. Въпреки, че съм с обърната матка и ме увещяваха, че най вероятно ще стане по-трудно.

# 4
  • Мнения: 3 611
Спрях хапчетата и месец по - късно вече бях бременна  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 669
След 2 месеца, а може и 3 а бяха. Точно смятах да отида на лекар ако ми дойде и този месец, защото гинеколожката ми каза че ако не ми дойде до 3 месеца след спирането да отида пак при нея, но то взе, че този месец ме пропусна и бях бременна вече.

# 6
  • Мнения: 2 271
Сестра ми,година след като спря притивозачатъчните,още не е забременяла,макар че не откриват  здравословен проблем!

# 7
  • Мнения: 5 393
След 9 месеца

# 8
  • Мнения: 161
след 3 месеца

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Спях хапчетата, но забременях след 1г., 1.5год., но защото така исках.Не ги спрях за да забременявам.Когато спряхме да се пазим и след таза година и половина след противозачатъчните опитахме успяхме от първия път.Нямам идея, ако се бяхме опитали когато ги спрях дали щеше да стане от раз.

# 10
  • Мнения: 4 621
След 5 месеца

# 11
  • Мнения: 1 104
Спрях хапчетата, изчаках 3 месеца и с първия опит се указах бременна.

# 12
  • Мнения: 14 133
На втория месец.

Общи условия

Активация на акаунт