споделете ми:)

  • 2 220
  • 19
  •   1
Отговори
Здр отново от мен,
имам едно запитване-скоро ще ми оперират сливиците,и ще сам с пълна упоика,въпроса е че ми закъснява с 5дена и може да съм бременна,има ли проблем?днес анестезиолога не ме пита дали съм бременна..а ми зададе един куп други въпроси.

# 1
  • Мнения: 1 353
Трябва да кажеш на анестезиолога за съмненията си ,че може да со бременна.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 286
Трябва да кажеш на анестезиолога за съмненията си ,че може да со бременна.

Разбира се, че трябва да му кажеш  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
А тест не си ли правила?
Трябва да кажеш на анестезиолога.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 104
ами щом ти закъснява с 5 дни спокойно може да си направиш един тест (препоръчвам ти Sure Check) и ще знаеш какво ти в положението. ако е ДА (пожелавам ти го, защото кат гледам май по ти се иска бебче, отколкото да ти кръцнат сливиците Laughing ), обезателно кажи на лекаря, да не стане някоя беля после Naughty пък той ще прецени... аз лично не бих предприела подобна стъпка, ако чакам бебе

успех Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
кифле, дано мила имаш положителен тест, че като си спомня за твоя отчаян постинг ...
Иначе и аз препоръчвам Sure Check отчете ми на 3тия ден след закъснението, бледа втора чертичка, но си беше там. Непременно говори с докторите!

# 6
  • Мнения: 2 271
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае.
На мен Sure Chek ми показа отрицателен резултат при десет дневно закъснение(а бях бременна).

# 7
  • Мнения: 8 917
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае Peace

# 8
  • Мнения: 516
Задължително трябва да знае! УСПЕХ!

# 9
  • Мнения: 240
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае Peace

 Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 1 420
Както и другите момичета са те посъветвали, направи си тест. На мен Sure Check ми даде положителен резултат още на първия ден от закъснението и не ме излъга  Wink Успех!

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Първо си направи тест и после ако е положителен резултата информирай  лекарския екип Peace

# 12
  • Мнения: 3 500
Дано да си бременна наситина.

# 13
  • Мнения: 468
Задължително трябва да знае. Ще се коригира стандартната анестезия, която се прилага при тонзилектомия. Ама ако не са ти спешни тия сливици зарежи ги за след бебето, че боли после и трябва да се пият разни обезболяващи.

# 14
  • Мнения: 6 164
Ама ти защо мълчиш и чакаш той да те пита? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт