Новата чанта Грация - окт. 2006 - модерна и практична?

  • 990
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Какво ще кажете за тях? Аз мисля, че този път са нещо различно, стилно, модерно и практично. И все пак коментарът ми е следствие от снимките. Има ли момичета, които вече са се сдобили с такава чанта? Дайте мнение моля. Живо ме интересува имат ли цип  Mr. Green
Аксесоар в червено е ултра фешън този сезон, добра комбинация с тоалет в бяло и черно, но пък черната чанта е много по практична, защото по цвят подхожда на всичко. И на каква да се спра?


Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 22:40 от Dendy

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На мен ми изглеждат доста лятно тия чанти...  Thinking

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Все още не съм я виждала наживо  Laughing , но една приятелка ми каза, че червеното биело на оранжево, а и формата била малко странна. Някой виждал ли я е?

# 3
  • Мнения: 936
Аз я видях днес и мисля, че не е лоша. Голяма мека чанта, която ще събере много джунджурии. Горе е с цип, а вътре няма прегради. То и да има, пак няма да е ред в чантата. Черната е с кафява дръжка и ще може да се носи с двата цвята обувки според мен.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 209
Червената също е с кафяви дръжки, най-хубавото е, че на нея не пише Грация никъде.

# 5
  • Мнения: 209
Аз не бих носила чанта от Grazia,поради простата причина,че всяка трета жена има такава..

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Не съм голям фен на чантите на Грация, но имам тези двете. Цяло лято ходих с тях на плаж и са много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт