Напускане на работа

  • 876
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Интересува ме искам да напусна работа в момента съм неплатено майчинство трябва ли да се пуска предизвестие или мога до последно да изчакам? newsm78 newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Предполагам,че поне месец по рано би трябвало да се обадиш Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Трябва да пуснеш предизвестие в сроковете, уговорени в трудовия договор. Така е по закон, а иначе би могла да напуснеш и по-рано, ако работодателят е съгласен.

# 3
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Говори с работодателя и ако той няма нищо против може веднага да те освободи.А по принцип дължиш стандартното 1 мес.предизвестие.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 358
Говори с работодателя и ако той няма нищо против може веднага да те освободи.А по принцип дължиш стандартното 1 мес.предизвестие.

Ако няма друг срок оговорен в индивидуалния или колективния трудов договор. Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
Говори с работодателя и ако той няма нищо против може веднага да те освободи.А по принцип дължиш стандартното 1 мес.предизвестие.

Ако няма друг срок оговорен в индивидуалния или колективния трудов договор. Peace

 Peace

# 6
  • България
  • Мнения: 224
Използвам тази тема,защото е свързана с работата,а проблема ми е точно там.Учителка съм и проблема ни в у-ще е ,че директоро ни не идва по цели седмици на работа и съответно се спира и нашата работа.Имаме куб проблеми,а него го няма никакъв-просто не му се идва в у-ще и си пие кафета по цял ден.Има ли някакъв начин,с който можем да го накараме да работи???

Общи условия

Активация на акаунт