За овлажнителите и йонизаторите

  • 1 715
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравйте момичета. Чувал ли е някой за Rainbowbaby. Продават се заедно с въпросните прахосмукачки но и отделно, освежават въздуха, овлажняват го през зимата, а освен това има възможност да се слагат таблетки стелизатори които убиват микробите и вирусите ако има някой болен вкъщи. Тъй като трябва да купувам овлажнител за въздух и си мислех дали да не купя директно подобен йонизатор мисля че се нарича.
 Абе не съм наясно ако има някой светнат.... на линия съм:)

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Интересно звучи. Имаш ли идея за цената на това "чудо"?

# 2
  • Мнения: 43
Ами и на мен така особено идеята със стелиризатора на таблетки с който мойе да се използва. Цената му е 100 ЕУР толкова колкото са и другите на пазара. Но има два вида - овлажнители и йонизатори. Аз имах овлажнител и дъщеря ми беше болна и се опитах да сложа във водата сода и той изгоря. Затова  рещих да пусна тема ако някой знае нещо.

# 3
  • Мнения: 1 883
Какъв е бил модела на овлажнителя който ти е изгорял ?

# 4
  • Мнения: 1 101
Ние сме с този:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1296
Още не сме го ползвали  Confused

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Цената му според мен е ОК. В момента съм в процес на избиране на овлажнител за стаята на бебка за зимата и този вариант сякаш ме устройва. Ти имаш ли познат дистрибутор на Рейнбоу? Ако да и ако разбира се в крайна сметка се навием и двете за въпросния уред можеш да го попиташ каква отстъпка би направил за 2 броя. Twisted Evil
Междувременно майчетата, които имат такъв овлажнител молим да споделят мненията си за него  Hug

# 6
  • Мнения: 43
Представителството на Rainbow е до нас но аз честно казано не съм много фен на тази фирма. Именно за това пуснах темата тук за да чуя малко мнения. Иначе днес направих малко проучване по въпроса и как се оказа че йонизатор и овлажнител за две различни неща. Йонизатора убива  бактериите във въздуха но май не го овлажнява, а ако искаш да го овлажниш май ти трябва овлажнител. Моя който изгоря беше Делонги и не беше нищо повече от чайник. Сега разгледах че има подобни йонизатори на всички фирми. Видях подобни на делонги,  като днес е ще скокна до аптеката до нас да поразпитам за таблетките стерилизатори които евентуално могат да се сложат вътре. Дане би тези на Райнбоа да си работят с някакви техни само а това ще ме откаже със сигурност.

Едно обаче ми е ясно че май трябва хем овлажнител хем йонизатор Simple Smile))) Гледах сайта на технополис и там има 100 вида. А за тези йонизатори какви хубави неща прочетох леле  лелел едва ли не те лекуват докато спиш.

# 7
  • Мнения: 1 883
А за тези йонизатори какви хубави неща прочетох леле  лелел едва ли не те лекуват докато спиш.


Дай и ние да се уграмотиме малко  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 142
Имаме овлажнител на Рейнбоу. Когато го купихме много го ползвахме и бяхме доволни, мъжа ми е астматик. Миналата година, обаче, направихме ремонт и тази година се наложи да си купим влагоиздърпвател (изсушител) Laughing. Ако имате въпроси мога да ви отговоря. Между другото и бебето Рейнбоу го продаваме

# 9
  • Мнения: 1 599
Виж, тук бях пускала една тема, може да ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130524.0

# 10
  • Мнения: 639
Каква е цената на влагоуловителя?

# 11
  • Мнения: 43
Благодаря на всички за отговорите , май ще взема отново да си взема овлажнител и този път без експерименти с него Simple Smile.

Иначе за просвещаване всеки може да разгледа в нета особено в сайтовете на където се предлагат продуктите има подробна информация за всеки уред. И темата коато беше пусната също ми помогна много.

Приятна неделя на всички.

# 12
  • Мнения: 81
А йонизтора само убива бактерии във въздуха, така  ли? Защото при мен е влажно по принцип и не мислех за овлажнител... Йонизаторът какво излъчва?

# 13
  • Мнения: 870
А йонизтора само убива бактерии във въздуха, така  ли? Защото при мен е влажно по принцип и не мислех за овлажнител... Йонизаторът какво излъчва?

Предполага се че излъчва йони... Майка ми има самостоятелен йонизатор, струваше около 50 лв, не знам каква марка е, но е доволна. Овлажнител не съм ползвала и не мога да кажа нищо за тях...

# 14
  • Мнения: 1 680
Има едни български йонизатори, които излъчват освен отрицателни йони и озон, което никак не е препоръчително. Има писано в Интернет - йонизаторите трябва да поддължат баланс между положителните и отрицателните йони.

Общи условия

Активация на акаунт