косопад

  • 3 083
  • 40
  •   1
Отговори
моля ви препоръчайте ми нещо за косопад! Sad

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Миличка пусни търсачката - много теми изписахме за гадния  Close косопад

# 2
  • Мнения: 25
polzvai maska s 4esan

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз съм чувала за чесън- търкаш си главата с чесън и дава чудесни резултати.

# 4
  • Мнения: 870
С помощта на търсачката ще откриеш много теми за косопада... Имам чувството че krissana и dari umnica са един и същи човек, прави ми впечатление че всичко се обръща пак на реклама на някакви си Cosmofarma или там каквото беше, може и да са хубави продукти, но оставете хората сами да се убедят...

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
И на мен мн. ми капеше косата,но взех да си я мажа с маската на Деси и като че ли намаля.Виж в :'Тайната на дългата и гъста каса'. newsm10

# 6
  • Мнения: 5 313
Пробвай и Себорал форте.

# 7
  • Мнения: 3 456
И аз ис правя маската на Деси, но не мога да кажа , че е спряла да пада. Е , аз от скоро я правя все пак де. Ще изчакам още малко и ще видя. Иначе аз също съм чела за чесина. Не съм пробвала обаче.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И на мен ми падаше косата доста. Няма какво да се мъчиш с домашни маски. В добре заредени козметични магазини има ампули срещу косопад на различни фирми са. Около 1.00-1.50 едната е. Вземи си и пробвай. Няма да съжаляваш според мен! Grinning

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз ползвам стимуланта за коса на  Икаров и съм доволна.

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пий витамини Peace

# 11
  • Мнения: 4 076
И на мене в момента косата много ми пада.Забелязала съм,че есенно време ми се получава така.Засега нищо по-различно не правя-достатъчно витамини приемам с храната.Ползвам бадемовото масло на Икаров,зехтин,жълтък за маски-това е.

# 12
  • Мнения: 920
Преди време имаше 1 прополисов лосион, много ми помогна, но не го срещам напоследък. Ако някой го е виждал, моля да каже.
Как се ползва стимуланта на Икаров - имам го, но съм затрила кутийката и бележката.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 476
Ампули против косопад на DUCRAY. Два пъти в седмицата по половин ампула  Peace Една бройка струва 3.80лв.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ампули против косопад на DUCRAY. Два пъти в седмицата по половин ампула  Peace Една бройка струва 3.80лв.

Киселина в аптеките ли с епродават или в специализиран магазин да ги търся.Ти ползвала ли си ги? След колко време се забелязва ефекта?

Общи условия

Активация на акаунт